Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jó kislány vagyok, de néha...

Jó kislány vagyok, de néha rossz akarnák lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy 15 éves vagyok egyszer cigiztem,megfogadtam,hogy soha többet,de az osztályból sokan,haverok,barátnőim meg buliba sokan cigiznek és néha elkap,hogy én is akarok,de csak egy héten 1x 1-2 szálat + bulikba soha nem ittam,mert ugy voltam vele,hogy minek,egyszer ittam szülinapom volt és jól éreztem magam :D persze nem részeg meg ilyenek,de néha én is ugy innák bulikba,de ha iszom akkor meg az lesz a baj,ilyenkor mit csináljak?15/L
2011. okt. 23. 19:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha az anyukád lennék, akkor addig nem engednélek a buliba, amíg meg nem tanulod a nyelvtant.
2011. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
akarnék, nem akarnák
2011. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

akarnék, innék ...


szerintem ne rontsd el magad a cigivel meg a piával, mert pár év múlva nagyon nehéz lenne róla leszokni, elviszi a rengeteg pénzt, akár tönkre is teheti az életed


ne állj be a sorba mint sok mindenki! ;) :P

2011. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Én már azért rosszkislánynak könyveltelek el, mert 15 évesen bulizni jársz...
2011. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Azzal tényleg rossz leszel, hogy majmolod a haverjaid, de nem úgy ahogy Te szeretnéd. Csak azért mert ők csinálják neked is kell? Nem.

Hogy rossz legyél... Hm. Csinálj sok - veszélytelen és egészségkímélő - hülyeséget. Vagy azt amit az első írt. :D

2011. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
37%

A helyesírásod elég rossz, nem elég?

Jókislányok szóközt tesznek az írásjelek után, "akarnék", "innék", "úgy" stb...

2011. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért!:D hát igen!Néha elkap,hogy én is akarom azt amit ők :(
2011. okt. 23. 19:56
 8/24 A kérdező kommentje:
15 évesen ne járjak bulizi?A 13 évesek járnak oda ahova én szoktam menni!
2011. okt. 23. 20:02
 9/24 anonim ***** válasza:
47%

Én azt mondom,hogy egyszer élünk,ne fogd vissza magad!:D

Persze a normális határokon belül,azért légy észnél,de ha tényleg vágysz rá,hogy bulizz,igyál,és cigizz,miért ne!?Rászokni nem olyan könnyű,mint sokan hinnék.Én is cigizek,és iszom ha elmegyek bulizni,még se szoktam rá,hétköznapokon nem kívánom,de ha elmegyek,akkor bizony jól esik elszívni 1-1 szálat egy sör mellé.Most vagy fiatal,élvezd ki,mert nem tart sokáig,és inkább most tegyél hülyeségeket,és megbánd azt,minthogy 30 évesen 2 gyerekkel otthon ülve bánd azt,hogy miért nem tetted meg fiatalon!

DE vigyázz magadra!:)

18/L

2011. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Legyél egy picivel rosszab kislány és kabd be egy neked tetsző fiú dákóját.Igfyál cigizz, buliban nem nagy cucc.
2011. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!