Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is érezte már úgy, hogy...

Más is érezte már úgy, hogy egyszerűbb lenne feladni az életet, és zuhanni a semmibe?

Figyelt kérdés
Ahol már nem érheti fájdalom, ahol minden szebbnek tűnik, ahol már nem kell küzdeni semmiért, és nyugodt szívvel feladhatsz mindent...
2011. okt. 23. 20:07
1 2
 1/11 life is beautiful ***** válasza:
76%

sajnos nem tudhatjuk ,ha meghalunk vajon ez vár ránk..

az élet sokszor nagyon szemét velük, és ha érettebb gondolkodással tekintünk vissza a múltba rájövünk hogy csak felnagyítottuk minden bajunk ,valójában nem is volt semmi komoly..bocs az offért


éreztem már ,és még most is sokszor érzem:(

2011. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Én személy szerint nem. Mindig vallom,hogy a sok keserűség után nekem is jár a jó a szép..Többnyire igazam is lett..Én sokkal inkább úgy érzem,hogy túlságosan is rohan az idő,és sok mindenről lemaradok.Néha inkább arra vágyom,hogy bárcsak visszaforogna az idő 25 évet,és újra élhetném a fiatalságomat..
2011. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Igazából mindig ezt érzem. Jó lenne.
2011. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Amugy elsőnek igaza van. Így visszanézve, rájöttem (:.....>:( hogy teljesen igazságtalanul voltak velem olyanok mint amilyenek voltak. Semmi baj nem volt velem, csak úgy látszik egyesek hobbi szinten teszik tönkre mások életét.


Persze most itt vagyok, csak épp szeretet nélkül, sok fájdalommal, ambíció nélkül, és baromi rossz fejfájással, miért? mert egy két hülye, ja és persze felnőtt is k.urva okosnak hitte magát. Vagy ahogy a reklám mondja rajtam töltötték ki a minden bajuk amit nem érdemeltem volna meg.


Meg volt 1-2 haláleset, de nem hiszem hogy az ilyen hatással lenne az emberre, bár összedobva a többivel biztos ez is számít. Áh de rohadt szar, az egyetlen jó pont amiért nem nyírtam ki magam, hogy most úgy látszik nem fogok éhen halni itthon. Viszont ha belegondolok mi lesz mondjuk hmm 26-28 év fölött fogalmam sincs.


Kár szépíteni, most rajzolgatok hátha az feldob, meg próbálok hasznos lenni, de valahol érzem hogy nem sok van már hátra.

2011. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én konkrétan soha,sőt fényévekre áll tőlem ilyesmi gondolat, sok rosszat megéltem már de mindig van valami jó is ami miatt nem fordulok be,akár egy hatalmas berúgás a haverokkal,ezért már érdemes élni.
2011. okt. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos mindennap ezt érzem. Azt vettem észre magamon, hogy semmi sem boldogít. Önbizalomhiányos vagyok (társaságban egyáltalán nem tudok hozzászólni a témához), barátok, haverok nincsenek, barátnőm még nem volt, eddig nem sok mindent értem el és nem is hiszem, hogy fogok. Sportolok rendszeresen, de ez sem dob fel. Azt meg, hogy tűzzek ki célt, annak se látom sok értelmét.

21/F

2011. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Walk With Me ***** válasza:

A kérdésben leírtakra gondoltam, mikor pár éve megpróbáltam átvágni az ereimet. Ma már nem bánom, hogy nem sikerült (balf*sz voltam szerencsére). Igaz az életem nekem is eléggé kilátástalan, mert ahogy az előttem írónak, úgy nekem sincsenek haverjaim, barátaim (azthittem voltak, de tévedtem), barátnőm sincs, mert a hozzám hasonlóknak eléggé nehéz találniuk. Hiába olvasok meg gondolkodok sokat, célom sincs. Jelenleg az érettségit próbálom előrehozotton megcsinálni esti tagozaton, de nem tudom utána mi lesz. Tényleg, nem tudom számomra mi lenne a helyes megoldás.


Mindenesetre nem gondolom, hogy fel kéne adni. Annyi ember van, aki élne és nem élhet, nem kéne néhány ilyen akadály miatt eldobni az egészet. Ha már megszülettem biztos van valami célom, és igen is élni fogok.


És boldogulni.

2011. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző:

Az rendben, hogy nem kéne feladni meg van valami cél, na de mi? Meg így mi értelme az egésznek, ha nincs boldogsága az embernek meg nem tudja élvezni az életet?

2011. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni, hogy ennyire sajnáljátok magatokat, vagy mi van. Nagyon kevés embernek tolnak mindent elébe, de kétlem, hogy attól jól érzi magát (vagy legfeljebb csak pillanatokra). Az emberek döntő többsége attól boldog, hogy van célja, amelyet ő maga talált ki magának. És keményen megküzd a céljaiért. Van aki nagy célokat tűz ki, van aki csak annyit, hogy holnap is tudjon enni, legyen hol aludni. És attól boldogok, hogy meg tudják csinálni.

Lehet, hogy tizenéves korában valaki úgy érzi, hogy kilátástalan az élete, nincs párja, barátai, stb. Ez részben természetes, csak sokan nem tudják, hogy az. Részben meg mindenki maga szerzi a barátokat, haverokat, időnként nem is könnyen. De arra soha ne számítson senki, hogy mások intézik helyette az életét.


hajrá lányok fiuk. Nem elhagyni magunkat, zabálni az életet. Mert csak egy van!

2011. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen. És egyre gyakrabban érzem, hogy ha meg kell b@$zódni, akkor meg kell b@$zódni...
2016. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!