Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy irtózom...

Az normális, hogy irtózom attól, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

Általában a lányok szeretnének babát, én rosszul vagyok a gondolattól, hogy majd egyszer megnő a hasam, meg a seggem, lehet a fogaim is elromlanak, a pasim majd 1-2 év után megcsal én meg ott leszek rondán egy gyerekkel. Mivel javítsak a jövőképemen?


23/L


2011. okt. 24. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha szerelmes leszel, akkor természetesen változni fog, magától. Egy kérdés: nem lehet, hogy anyukád mondogatott ilyesmiket kis korodban? hogy pl elromlottak a fogai,vagy mást, ami bevésődött? esteleg elhagyták?
2011. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A családommal minden rendben, de ők egy másik korosztály. Amit a barátaim között látok az elég kiábrándító.
2011. okt. 24. 23:06
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Ha majd igazán szerelmes leszel,és a nagy szerelmes férfi el akar venni feleségül,akkor majd másképp fogod látni a dolgokat.Akkor lehet hogy t eleszel a legboldogabb hogy egy kisbabát ajándékozhatsz sz imádott férjednek.


Bár azt nem értem,hogy miért gondolod azt hogy ha valaki terhes lesz akkor nagy seggű,rossz fogú,és megcsal ember lesz..

Én nekem 4 gyerekem van(ebből 2 ikrek) de minden fogam ép,és egészséges(igaz a bölcsesség fogaimat ki kellett húzatni,de ezt a terhesség nélkül is meg kellett volna csinálni) Nincs nagy seggem.(160cm és 60 kiló) rendszeresen sportolok,úszok.A férjem még ma is imád,és ma is udvarol minden nap..Soha nem csalt meg,és mivel most lesz a 20 éves házassági évfordulónk,bár még nem tudom hova,de tervezi a második nászutat..


Ha neked ilyen jövőképed van arról csak te magad tehetsz.Ha úgy gondolod,hogy csúnya,elhízott,rossz fogú nő leszel akkor ezek szerint most sem teszel sokat az egészségedért a természetes szépségedért..Tudod ezekért az idő múlásával meg kell dolgozni...

40/N

2011. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Ha majd megérsz az anyaságra, akkor nem fogsz irtózni, és nem így fogsz gondolkodni.

De az is lehet hogy sosem jön el ez a pillanat,akkor sincs semmi.

Ezt nem lehet erőltetni, de szerintem annak sincsen értelme, hoyg saját magadat ilyenekkel "áltatod", vagy "tömöd"...nem is tudom hogy fogalmazzak.

Nekem pl nem romlottak el a fogaim, és nem lettem ronda,csak a hasam nőtt meg.

Nem hagyott el a "pasim" aki a férjem,mert tervezett baba volt, nem becsúszott- és ha akkor sem hagyott volna el ha megnő a fenekem.


Szerintem semmivel ne javítsd az életképedet,hanem élj, és csináld azt amit szeretsz úgy ahoyg szereted,és majd megjön az iény arra hoyg gyermeked legyen...ráérsz!


Minden jót.

2011. okt. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ezt neked kell eldöntened. De nekem anyósom azt mondta, hogy a lányok általában megszépülnek szülés után, de az is lehet, hogy csak a boldogságtól tűnik úgy. Előre meg sosem tudhatod, hogy milyen lesz az alakod. Majd ha találsz egy megfelelő társat,akkor lehet, hogy meg fog változni a véleményed.

19L

2011. okt. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van, ha nem is szülsz, az alakod akkor is megváltozik. Az időt nem tudod megállítani, ha csak nem vagy annyira szerencsés, hogy plasztikáztass, vagy sportolj min 1 órát naponta. Én most várom a második babámat. Olyan vagyok, mint egy hatalmas hordó, de tudom hogyha megszültem, és tornázok megint csinos leszek(sokszor nem is gondolták, hogy anyuka vagyok).

Nem egy olyan ismerősöm van, aki velem egykorú lóg a hasa, látszik, hogy nem mai csirke, mégis foggal-körömmel divatoznak, és félnek a gyerektől(hasonló felfogás mint amit írtál). Ráadásul a pasik nagy része, akar gyereket, de a sors fintora, hogy a nőnek van biológiai órája és ha nem szül "időbe" akkor már nem is tudd, viszont a férfi 50 évesen is képes gyereket nemzeni. Szóval ezt is mérlegeld. Nem azt mondom, hogy gyorsan szüljél, de azért ne húzd 40 éves korodig.

2011. okt. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
51%

Meg nő a seggem?Azt mondták,hogy akkor lett igazán jó súlyom.És azóta nagyon jó seggem lett:)Sajna így is vékony vagyok.50 kg és 168 cm.A fogaim nem romlottak el.Jól írta egy hozzászóló,attól függ,hogy mennyire foglalkozol magaddal.Ha megtalálod az igazit,akkor úgyis szeretnél babát szülni neki.

22/N

2011. okt. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Igen, normális. Az anyaságra is meg lehet érni, velem is ez történt. Én gyereket se bírtam látni, és én is csak prasnya kismamákkal találkoztam. Aztán kibékültem magammal, és azzal is, hogy változik a testem. Most babát várok, kerek és finom puha vagyok, és tudom, hogyha megszületett, újra fitt leszek. Csak elhatározás kérdése. A fogak romlása és a letrógerosodás ellen az orvosi ellenőrzés, és a hiúság kiváló ellenszer. A pasi hűségének biztosítására gyerek helyett pedig a bátor döntéseket és válogatást ajánlom ;). Küzdj meg magaddal, és aztán dönts felőle. Nem kötelező az sem, hogy babád legyen. Csak lazán.
2011. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 /Anita_'94/ ***** válasza:
0%

Nem normális, mert nem az esetleges fájdalmaktól irtózól, ami még megérthető lenne. Ha mindenki így gondolná, kihalnánk. És sajnos egyre többen gondolják így (vagy inkább gondoltatják így velük).

Képzeld el, ha anyukád is így gondolta volna annak idején...

2011. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
53%
szia. igen ez normál. szerintem is undoritó, én 10 évvel vagyok idösebb nálad, mégis igy látomé egyedül maradok örökre, nem túl jó, de még mindig jobb, mint szülni, és ott maradni egyedül, kissé rondán, de ami a legrosszabb, CSÖVESEN! mert egyedül nehéz eltartani magaunkat s, nemhogy még egy gyereket. öreg korodban is el kell tartanod tuti, minden felnött gyereknek van valami gondja, és a szülö oldja meg, ha van neki kis tartaléka. én tuti nem szülök, fuj!
2011. dec. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!