Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van még más olyan lány/nő,...

Van még más olyan lány/nő, aki nem vágyik esküvőre, gyerekekre, férjre?

Figyelt kérdés

és miért?


L19


2011. okt. 27. 19:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

de persze egy férfira igen, párkapcsolatban élni ennyi.

csak nem akar megesküdni, meg gyereket szülni sem.

2011. okt. 27. 19:11
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én:) pedig egy kicsivel idősebb vagyok nálad.Hogy miért?Mert a gyerekeket nem nagyon szeretem,férjhez meg nem akarok menni mert ezt nem tudom megmagyarázni :D persze a munkám is olyan hogy nem nagyon van hely a családalaapításra emellet.22/L
2011. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a legtöbb nő így van ezzel kb 25 éves korig
2011. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van 1 pár de nem biztos hogy felvállalja. amúgy többség társadalmi elvárásból házasodik és felcsináltatja magát, meg azzal is magához láncolja a férfit. nem ismerek olyan nőt, aki tényleg szeretné is a gyerekeit és jól is bánik vele
2011. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Vannak ilyenek is kedves utolsó.

Ez tény.

Sajnos. Inkább ne is vállalna gyereket. 25 éves korom felett sem fogok másképp gondolkodni. Ebben biztos vagyok. Már 5 éve ha nem több ez a véleményem.hogy nekem nem kell gyerek se férj.

Társadalmi elvárások miatt meg nem fogok szülni már csak azért is.

2011. okt. 28. 10:44
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
engem nem érdekel, mások szemében vagy a világ túlsó felén biztosan vannak, de én egyet sem ismerek. az ember önző lény
2011. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ettől szerintem kevésbé lesz önző ember, ha nem akar se gyereket se férjet, csak inkább tudatos, mert az, hogy most azért szül gyereket mert ezt elvárják tőle mert társadalmi elvárás de úgy h közbe nem akar egyáltalán gyereket az inkább felelőtlenség.
2011. okt. 28. 14:53
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Én sem akarok. Sőt mostmár párt sem biztos, hogy akarok, pedig egyáltalán semmi nem indokolná. Vagy megváltozik vagy nem, én nem erőltetem, nem akarok megváltozni. Amúgy csak annyi az egész, hogy nem vágyom ezekre a dolgokra egy kicsit sem. Szerintem ez a leghelyesebb és legőszintébb válasz. Lehet félni a szüléstől vagy azt mondani, hogy drága az eküvő de ha igazán vágysz valamire akkor mindent le tudsz küzdeni. Hát én meg nem érzek ezekre semmi vágyat.

20L

2011. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

# 7/8


senki se mondta hogy ettől lesz önző, ne vívj szálmalomharcot

attól lesz önző, hogy ember


# 8/8


ez is természetes, és egyetértek, ma már barátság sincs, nem hogy igazi felelősségtudatos önzetlen párkapcsolat. ebbe a világba nem érdemes gyereket szülni.


majd szaporodnak a nyomornépek akik nem ismerik a fogamzásgátlót meg a családtervezést, tanulatlanok lesznek, a gazdagok meg 1-2 gyereket fényűzésbe emelnek. tovább nő a társadalmi szakadék, ez az ország olyan szinten el fog "bevándorlósodni" és népességileg csökkenni, gazdaságilag elsorvadni, hogy össze fog omlani. de még a nagy nyugati országok is alig állnak a lábukon. szerintem itt háború lesz pár éven belül, vagy legalább lázongás. de 2006 meg most norvégia, britannia az iszlám világ már fújja az előszelet

2011. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

És ez kinek köszönhető? Még azt mondom, hogy ha lenne egy olyan munka ami megfizetendő, de nincsen. az országnak nem csak ez az egyetlen baja, hogy kevés ember vállal manapság gyereket.

Egyébként a sötét középkortól a mai világot az különbözteti meg, hogy most már az ember szabadon(még ha nem is teljesen) gondolkozhat. Nem érzem úgy, hogy nekem gyereket kéne majd szülnöm. Egyszerűen nem motivál ez.

A világnak pedig kevésbé inkább ez a legnagyobb problémája.

2011. okt. 29. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!