Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék én is átlagos...

Szeretnék én is átlagos lenni! Koncentrációs zavarra mi a megoldás hogy élvezhessem az életet?

Figyelt kérdés

Túl sok dolog foglalja le a figyelmem és ami kéne hogy érdekeljen az nem érdekel, és ez meglátszik a teljesítményemen.

Túl sokat szoktam az életről meg a világról gondolkodni, szétszórt vagyok, néha csak nézek magam elé hogy semmi értelme.


Nem tudom hogy kell élvezni az életet, hogy kell beletörődni abba hogy nem jutok egyről a kettőre, hogy kell örülni annak hogy egész nap gürizel egy aprócska pénzért és semmi időd nincs enni meg aludni meg barátokra, hogy kell örülni annak ha a szappanoperában meg a valóvilágban új szereplő van, hogy kell örülni annak, hogy a haverokkal cigizel meg piálsz hogy legyenek felszínes kapcsolataid, hogy kell annak örülni hogy az aktuális párod azt mondja hogy szeret, mert kefélni akar vagy kell a pénzed neki, hogy lehet beletörődni abba, hogy van egy gyógyíthatatlan betegséged, hogy a családod romokban hever, hogy nincs jövőd, hogy kell örülni annak hogy a dagadt amerikai terepjárón furikázik, míg afrikában háborúznak és éheznek és tudod hogy a levegő lassan mérgező, a víz ihatatlan, az összes kaja mű, kihalnakaz állatok, a beteg emberek szenvednek, közben meg idióta térítők magyarázzák isten szeretetét...


Egyszerűen ez az egész világ el van cs*szve, szar az életem, és nem tudok nem foglalkozni ezzel.

Én is élvezni akarom az egyszerű dolgokat! Nektek hogy megy?


Azt ne írjátok hogy pszichológus, mert attól nem leszek se gazdagabb, se egészségesebb, nem lesznek barátaim se meg ilyenek...


2011. okt. 28. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Pszichológus!


Elmondod a bajod, segít, másképp látod az életed!

Az aprópénzű munkahelyen lehet fel is mondasz és keresel normálisat. stb

2011. okt. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat kérek nem hülyeségeket!


A pszihodoki semmire se jó, hülyeségeket meg közhelyeket hordanak össze, még ingyen se hallgatom nemhogy pénzért. Ja az meg olyan egyszerű hogy keresek egy jól fizető munkát...

2011. okt. 28. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:

neked hülyeség,neked mindenki hülye -.-" de le lennél döbbenve pár hét kezelés után mennyire megváltozott az agyműködésed,tudom én is megjártam, bár más téma miatt,minden szart bezabáltam hogy kábuljak és bedugtak pár hétre.

De abban igazad van hogy nem ad pénzt egészséget,de bele ülteti a fejedbe mit hogyan kell tenned hogy megváltoztasd az életed,ugyanis csak rajtad múlik minden,önsajnálattal nem fogsz egyről a kettőre jutni ezt felejtsd is el.

2011. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

aki túl sokat agyal ilyesmin, az menthetetlenül boldogtalan lesz.

tulajdonképpen én is ilyen vagyok, évekbe telt elfogadni, hogy nem tudok rajta változtatni. ha nagyon unom, és ki akarok kapcsolni, akkor kiütöm magam valamivel, egyébként meg eltöltöm az időt. most pl nincs pénzem, így fórumozással. van értelme? nincs. nem baj. másnak sincs. :)

2011. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szörny legenda ***** válasza:
koncentrációs tábor
2015. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!