Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lány vok, de mégis vonzódom a...

Lány vok, de mégis vonzódom a csajokhoz, mit kéne tennem h ez ne így legyen?

Figyelt kérdés

Kb 13 éves korom óta érzem h a lányok is tetszenek, de akkor úgy voltam vele majd elmúlik,de nem múlt el és már 18 éves vok, sőt egyre erősebb bennem ez az érzés:/senkinek nem beszéltem még ezekről, mert szégyellem és cikinek tartom. Nem mondom h a fiúk nem jönnek be, csak ha látok egy lányt aki jól néz ki akkor megkívánom,és ezt a fiúknál nem érzem úgy.Több fiú akart már velem járni de mindig nemet mondtam,sokszor néztek is a barátnőim h mi bajom van tök jó pasik udvarolnak én meg elhajtom őket, mindig találtam vmi kifogást h most miért nem.Most pedig nagyon rossz helyzetben vok, kb februárban kaptunk a koliba új szobatársat,az elején nem volt szimpi, de később egész jól kijöttem vele,megkedveltem.Ugye elkezdődött a suli szeptemberben, kiderült h megint szobatársam lesz, nem mondom h nem örültem neki, sőt...

Viszont a helyzet az h ugy érzem kezdek beleszeretni, folyton ő jár a fejembe,a suliba ha tehetem egész nap őt bámulom h mit csinál, kivel beszélget és tök rossz érzés mikor látom h másokat ölelget.Én nem akarom ezt az egészet, normális 18 éves pasizós lány akarok lenni, de egyszerűen nem tudok parancsolni a szivemnek:( mit csináljak h ne legyenek ilyen gondolataim a lányok felé??? sokszor a sírás kerülget, mert tudom ha ez nem múlik el vagy ha nem változok meg teljesen h csak a pasikat szeressem akkor tudom h boldogtalan leszek egész életembe mert felvállalni soha nem tudnám ezt:( Vmi tanács?:/


2011. okt. 28. 08:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát sajnos a hormonoknak meg az ilyen érzéseknek nem nagyon tudsz parancsolni.Lehet még később kinövöd bár lehet ez nem valószínű. Próbáld ne elhajtani a fiúkat hanem összejönni valakivel aki szimpi hátha beleszeretsz és akkor nem gondolsz lányokra.
2011. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Még fiatal vagy, változhat a helyzet.

De ha mégsem, akkor ha nem vállalod fel ne is álmodja a boldogságról. Ugyanis, ha csak muszájból összejössz egy sráccal, akkor az se neki, se neked nem lesz jó. A látszatot sem tudod sokáig fenntartani. Felvállalás nélkül meg a hozzád hasonló lányok se fognak észrevenni. Úgyhogy döntsd el, mit szeretnél, esetleg beszélgess erről valakivel, aki közel áll hozzád és bízol benne.

2011. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp keress fel egy pszichológust. Nem azért, hogy változtasson meg, hanem azért, hgy segítsen neked elfogadni ezt a helyzetet.
2011. okt. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%

Valami fejtagitason tanultam, hogy

"erzelmekkel nem lehet vitatkozni..."


Es konkretan miert nem akarsz F@SZT, TE LESZBIKUS???


(Direkt probaltalak serteni, hogy el tudd mondani, hogy mit erzel... Felsz esetleg, hogy nem tudod megvedeni Magad? Szuleid reakciojatol talan?)

2011. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Pont az ellenkezője ha a lányok jönnek be akkor ,már hiba erőlteted a fiúzás dolgot.

Vannak olyan helyek ahol a lezbi lányok járnak .Később ha össze szeded magad elmész oda és meg látod milyen sokan vagytok.

Én is így voltam mint te,,nekem 14 évesen kezdődött ,hogy rájöttem,hogy nem érzek a fiúk iránt semmit.

De mégis férjhez mentem lett 2 gyerekem és nagyon elszúrtam a dolgot.Boldogtalan voltam és elváltam.

Most van egy batárnőm akivel együtt lakom.

Már 45 éves vagyok és 10 éve van meg a lezbi kapcsolatom.

Nem tudja senki,mert én szégyenlem,meg a barátnőm is,,,de nem is sejtik,hogy mi van köztünk ugyanis,ő is volt férjnél és van egy gyereke,,,tehát nem sikerült neki sem.

A gyerekeket nem bánjuk,hogy van ,,csak azt ahogyan fogant.

Ez van!

Üdv Teca

2011. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%

Mindenképp közelebb kellene kerülnöd egy fiúhoz, hogy megtudd milyen együtt lenni vele. Nem feltétlenül csak a szexre gondolok.

Az is lehet, hogy nem igaziak ezek a gondolataid, csak a média és ezen irányzat divatja vetítette a fejedbe. De szerintem sok lánynak tetszhet másik lány, de valaki így dolgozza fel, valaki úgy. Lehet, hogy eleinte Te sem úgy néztél lányokra, csak aztán belekerültél ebbe az örvénybe, nem volt kivel megbeszélned és elhittél olyat magadról, ami lehet, hogy nem is úgy van.

Pl. én is megnézem a lányokat, de inkább azért, hogy kritizáljam őket, vagy tanuljak valamit öltözködés, alak, frizura, smink, viselkedés, stb. Lehet, hogy eleinte Te is csak így szemlélődtél, aztán egyszer csak elkezdtél hinni valamit.

Továbbá azt veszem ki a szavaidból, hogy még nem volt szexuális élményed. Lehet, hogy csak a kíváncsiság hajt. :)

Barátnőm is csókolózott lánnyal és most mégis boldog házasságban él 2 gyerekkel.

31/N

2011. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Szerintem nincs okod az aggódásra én is hasonló cipőben jártam meg szerintem még pár ezren vannak így ezzel ilyen idősen. Nyilván kíváncsi az ember, még jobban vonzzák a nem megszokott dolgok. Egy szép női mellet, vagy feneket nem csak a férfiak néznek meg szerintem. Ami szép az szép és nem feltétlen lezbi már az a nő akinek tetszik egy női test. Régen nekem is tetszettek nagyon a lányok, csókolóztam is egy-kettővel (még fősulin is) lehet ez a szobatársad is benne lenne egy kis kísérletezésben...nem tudhatod... Én most 26 vagyok, komoly kapcsolatban élek és még mindig vannak dolgok amiket szívesek kipróbálnék és vonzanak és ezeket a párommal meg is osztom. Ettől függetlenül nem érzem magam lezbinek, családot, gyerekeket szeretnék de szerintem hazudik az az ember aki nem próbálna ki ezt-azt. Úgyhogy hajrá! Kísérletezz! És semmiképp ne szégyenkezz!
2011. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Mért lenne ez ciki?:O Nekem is vannak olyan barátnöim, akik vonzodnak a lányokhoz..de nem itélem el öket...ez nem abnormális mindössze nem elfogadott...Attol, mert te ilyen vagy..nem vagy semmivel sem rosszabb , mint mások, persze változhat, de ha te iylen vagy akor fogadd el magad, mert hogyan is fogadhatna el más igy téged, ha még magad sem fogadod el magad?:O
2011. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Az durva! Az lesz a nagy baj, ha már szexuális kapcsolat lesz. Másképp nem.
2011. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez sajnos leszbikus irányultság, ami ellen nem tehetsz sokat. Vigasztaló tény, bár sok csökött agy a mai napig képtelen felfogni, hogy a szexuális irányultság NEM ELHATÁROZÁS KÉRDÉSE, ergo senki nem tehet arról, hogy heteroszexuális, biszexuális vagy homoszexuális. Bizonyos kutatások alapján a biszexualitás van minden emberben, csak van, akinél erősen eltolódik egyik vagy másik irányba. Így akiben a heteró van túlsúlyban, az élhet heteró életet, mert nem nehéz a homo-t "kihagyni". Aki nagyon el van tolódva a homo irányba, annak nehéz dolga van, mert az esze, a neveltetése ezt elítélendőnek tartja, emiatt önértékelési problémák is kialakulnak, holott nem tehet róla.

Amit Te, kérdező tehetsz, az az, hogy felméred, hogy akár egy kis szikra is van-e benned a férfiak iránt. Ha van, mázli, mert erősítheted ezt az oldaladat. Ha nincs, nehéz dolgod lesz, mert ma még nehezen fogadják ezt el. Pedig nem vagy rosszabb, hidd el.

Javaslom keress rá Szendi Gábor pszichológus "homo homosexualis" című cikkére a tények-tévhitek szájton. Választ kapsz a kérdésedre, vagy legalábbis közelebb kerülsz hozzá.

2011. okt. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!