Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lenne ha nem születettek...

Mi lenne ha nem születettek volna meg?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem léteznétek a közvetlen környezeted ugyan így élne? Rosszabban esetleg jobban? Vagy mi lenne ha most egyik pillanatról a másikra eltűnnél?
2009. máj. 5. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mindenkinek jobb lett volna, ha én nem születek meg. Nekem is.
2009. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Nem hiszem, hogy sok embernek hiányoznék. Nekem biztos jobb lett volna, ha nem születek meg, mert egy használhatatlan, értéktelen ember vagyok, aki semmire sem jó. Ha most eltűnnék biztos egy ideig lennének, akik szomorkodnának, de továbblépnének szerintem elég hamar, és élnék tovább az életüket.


19/L

2009. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Mi lenne ha nem születek meg? :D A házban alig lenne technika a mikrón és a mosógépen kívül. Kicsivel több sávszélesség másoknak, mivel itt nem lenne net, egy üres paddal több az iskolában. Megmaradtak volna az edig bezabált kajáim. és még sorolhatnám...
2009. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szegényebb lenne ez a világ egy zseniális elmével ;)
2009. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jobb lenne ha meg sem születek...
2009. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ugy lett volna a legjobb...
2009. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nemtom...nem lenne uncsííííí-best (húúúpsz ha vlki rámismert tartsa meg magának, köszke;) xD) nem lenne net a házban( hát mondjuk apa miatt lehet, nah mind1) az osztálylétszám 21 lenne és a többi ennyih:D
2009. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom.

Kérdezzük meg azokat akik nem születtek még meg. Ők tudják!

2009. máj. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem lett volna rosszabb nem hiszem hogy egy ember annyit változtathat ezen
2009. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!