Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszihológusra szorulok? Már...

Pszihológusra szorulok? Már nem tudok másra gondolni csak arra, hogy valami nagy gond van velem. Akárhogy próbálom jól érezni magam egy gátat érzek ami megakadályoz, és hiába próbálom nem tudom ledönteni.

Figyelt kérdés

Történt már velem pár dolog, pedig még csak 18éves vagyok, és valamiért eljutottam arra a pontra hogy már az öngyilkosságon gondolkozom.

Nem érzem azt, hogy saját világnézetem vagy véleményem lenne, nemtudok kiállni magamért sem semmiért, ha mások aztmondják valamire egyik nap hogy kerek, akkor kereknek látom, ha másnap valaki más megcáfolja azzal hogy az igazából négyzet akkor meg négyzetnek. (ne szó szerint értsd)Nem tudom ki vagyok, miért és hová tartok.

Például: Együtt vagyok a barátommal hosszabb ideje, mostanában szakítottam vele azért mert összezavarodtam mások miatt, hagytam magam befolyásolni és úgy döntöttem hogy nekem ez a kapcsolat nem kell. Viszont kiderült, hogy tévedtem vele kapcsolatban, egyáltalán nem olyan rossz mint amilyennek gondoltam, de most már viszont egész egyszerűen nem tudok a szemébe nézni és azt mondani szeretem, pedig minden okom megvolna rá, igazából nem tett ellenem soha semmit és kiált értem meg szeretett, de mások miatt már azt sem tudom mit akarok. Egyik percben vele akarok lenni, a másikban viszont újra elveszem valahol mélyen saját magamban és nem tudom kimutatni az érzéseimet.Akármit tesz, mintha az érzéseim valamiféle fal mögött lennének és semmit sem tudok átélni 100%osan. Néha arra gondolok, hogy ennél már az is jobb lenne ha nem is lennének érzéseim...

Kiegészítésnek leírnám hogy egy éve éltem a lázadó korszakom és nyugtatókat szedtem, annó régebben zaklattak szexuálisan, és eddig 12pasim volt amiből 11 dobott a 2.hónapban.


2011. okt. 30. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj el nyugodtan,bajod úgysem lessz belőle...

Szerintem csak a világnézetted van a baj,nincs senkid akire felnézhetsz...Az érzéseidet ennyi pasi után persze hogy fal mögé rejtded mert félsz hogy megint kikosaraznak...Nem kell izgulnod fogsz még szenvedni eleget,amíg nem találod meg a párod addig úgyis csak szívni fogsz mint mindenki más!!!A srácot meg tényleg szereted akkor állj elé és mond meg neki !!!Ne legyél puding!!!!Ha nem csinálod meg akkor megérdemled hogy emiatt őrlődj!!!

2011. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem ártana az tény a leírtak alapján... Most írhattam volna csúnyábbat is, de inkább nem teszem. Próbálj változtatni ezen, a pszichológus segíthet.
2011. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!