Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez most komolyan normális?...

Ez most komolyan normális? Többi lent

Figyelt kérdés

a húgom ma egész délután a szobájában gubbasztott, és az átkozott gitárját pengette...nem játszott, hanem pengette...bementem hozzá hogy fejezze már be, jöjjön ki velem haverokhoz, erre ilyet oszt a csaj, hogy csodálatosnak találja, ahogy belerezdül a húr, valahányszor megpengeti, és tök faszának tartja, hogy mindig más hangot tud vele produkálni... aztán ilyet mond, hogy élvezni kell az ilyet addig amíg lehet...és hogy milyen sok vak/süket van a világon..és hogy mennyire hálás hogy nem az...aztán kajak mintha hipnotizálva lett volna pengetett tovább, rólam teljesen meg is feledkezett..

egy kétségbeesett báty (18)... a húgom 15


2011. nov. 1. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

attól hogy te egy bunkó f@sz vagy akinapi hat csajt dönget és nem vagy képes a kikapcsolódásra csak f@szrágással ,k#rvára hagynod kéne a másikat gondolkodni. Ha a nővéred lennék már szóba se állnek veled te rühes kis sz&@rjankó f@szfej

TEHÁT HA AKARJA CSINÁLJA AZT TE HUGYAGYÚ BUNKÓ

2011. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mitmivan? ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval, de azért én kedvesebben fogalmaztam volna meg. :D
2011. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is hagyd a fenébe... Valószínüleg a húgodnak magasabbb az IQ szintje, mint neked.. Már csak az írásodból ítélve is...
2011. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hugica begombázott x)

azért tartsd rajta a szemed ez több már mint müvészi érdeklődés

2011. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a kérdezőnek van igaza, de azért nem kell kétségbeesnie.


15 éves, érdekli a művészet, és ezt ilyen gáz módon próbálja kifejezni... Van egy ilyen barátnőm, és ez a tulajdonsága, hogy mindenképp próbál egyedi meg különc lenni, elég idegesítő, de egyébként jófej. Biztos a hugod is. :)


Amúgy meg miért lenne bunkó stb. stb. a kérdező? Szerintem kifejezetten rendes tesó lehet, ha a kishugával elmenne a barátaival valamerre.


Bár... van egy sanda gyanúm, miszerint a kérdést a 15 éves csaj írta ki.

2011. nov. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!