Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igénybe vennéd egy grafológus...

Igénybe vennéd egy grafológus szolgáltatásait (személyiségkép készítés, párkapcsolati analízis, pályaorientáció, rajzelemzés)? Ha igen, mennyit fizetnél érte? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
Azok tapasztalata is érdekel, akik voltak már grafológusnál, vagy interneten keresztül rendeltek tőle.
2011. nov. 3. 13:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Igen, igénybe venném.

10 e Ft-ot megérne nekem.

2011. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Személyiségkép készítés a legtöbb grafológusnál 15000 Ft-nál kezdődik. Azt azért sokallanád érte?
2011. nov. 3. 14:10
 3/26 anonim ***** válasza:
15-öt még nem sokallnék.
2011. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 zkriszti3 ***** válasza:
Nem mert nem hiszek benne.Nem szeretném,ha analizálnának.
2011. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%

Nem, mert ha valakit meg akarok ismerni, akkor leülök vele beszélgetni, megkérdezem a véleményét egy-két dologról.

És nem az alapján ítélem meg, hogy valaki mit írt/mondott róla az írása alapján.

2011. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Egy grafológusnak titoktartási kötelezettsége van, tehát csak akkor tudod meg, hogy mit írtak/mondtak egy ismerősödről, ha ő megosztja veled.
2011. nov. 9. 13:52
 7/26 anonim ***** válasza:

Én 10 000-et se adnék érte...


Max. 5000-et.


10 000 nagyon sok pénzt! Sztem 5-ért már hirdetni is lehetne kuponos oldalakon, vagy 3000-ért már tuti el tudnál adni többszáz alkalmat.

És inkább nézd úgy, hogy nem üresjárat van, hanem teltház és akik voltak nálad azok hozzák az újabbakat is később.


Amúgy érdekelne, mert régi magyartanárom leszólta régen az írásomat, meg már máshol is. Ott elemezgettek, de a másik helyen tök hülyeségeket magyaráztak xD titkárnők...


Viszont nekem változik az írásom ha más tollal, ceruzával írok, meg a hangulatomtól is függ /eldől stb./ szóval kíváncsi lennék mint mondana rá...

2011. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

"Egy grafológusnak titoktartási kötelezettsége van, tehát csak akkor tudod meg, hogy mit írtak/mondtak egy ismerősödről, ha ő megosztja veled."


Akkor mi értelme van? Magamat már csak ismerem annyira, és mindenki önmagát, hogy ne kelljen egy külső ismeretlen embernek elemezgetnie.

De pl álláshirdetésnél is kértek tőlem már kimondottan kézzel írt önéletrajzot. Gondolom nem véletlenül. Akkor ott hol a titoktartási kötelezettség?

2011. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Én 2000 ft-tot adnék értemax 3ezret.Azért mert nincs pénzem ilyesmikre,meg ha lenne akkor is nincsen szükségem senkitől sem megerősítésre!Mármint minek fizessek azért amit Én is tudok? Ez kb annak jó aki elmegy jósolni meg ilyesmi...

Viszont rajzelemzésért 5-10ezret is megadnék hogy ha dolgom lenne vele...

Pályaorientációnál meg 10ezret kiadnék a nemlétező gyermekemnek ha hihető és hasznos válaszokat ad... :)

2011. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem, inkább olvasnék néhány könyvet. A többit meg magamra bíznám.
2011. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!