Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik ilyen? Magába a...

Létezik ilyen? Magába a szerelembe vagyok szerelmes!

Figyelt kérdés
Ki mit gondol erről?
2011. nov. 12. 22:10
 1/9 Walk With Me ***** válasza:
100%

Tehát a lányok akikbe "szerelmes" vagy, tulajdonképpen csak alanyok a szerelemhez, és nem is ők kellenek igazán, csak maga a szerelem?

Van ilyen.

2011. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nekem is adjál amit szívtál.:S
2011. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:))) szívesen adnánk:))ha volna mit
2011. nov. 12. 22:13
 4/9 Virág6 ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2011. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokkal gyakoribb, mint gondolnád, nagyjából minden ember elköveti, legalább egyszer, ill. amíg meg nem tanul szeretni.


Szeretni azt jelenti, hogy olyannak szereted a párod, amilyen, semmit nem változtatnál rajta. Ha azt mondod, hogy szereted őt, DE...

- odafigyelhetne rád jobban,

- lehetne kedvesebb,

- a kedvedért leszokhatna a cigiről,

- a kedvedért ne barátkozzon ellenkező nemű emberekkel,

- stb.

akkor már nem őt szereted, hanem a lehetőséget, amit látsz benne. Vagy magát a szerelem érzését.


Nézz körül, hogy ilyen kérdés van, hogy hogyan változtathatnám meg a párom, hogy vehetném rá, stb.


A szeretet NEM vak. A szeretet olyannak látja a másikat, amilyen. Nem jobbnak és nem rosszabbnak. A valódi embert látja - és elfogadja 100%-ban.

2011. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm olyanokat írtál amik nagyon is igazak! van párom de az én érzéseiomen senki nem tudna eligazodni szeretem őt nagyon viszont néha legszivesebben hagynám az egész kapcsolatot mert egyszerüen vagy nekem magasak az elvárásaim vagy ideje lenne őt elfogadni a hibáival együtt!Nagyon tudok szeretni ő is szeret de én mintha mindig többre vágynám ha olyat mond ami nekem bántó képes vagyok rajta napkig rágodni mondjuk engemet se könnyü épp elviselni az érzelmi kitöréseim miatt de én nagyon hangulat ember vagyok talán az érzelmeket is ezért érem meg jobban mint mások.
2011. nov. 12. 22:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Hibákért elnézést kicsit siettem.)
2011. nov. 12. 22:28
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Én is ugyanezeket írtam volna még pár éve, mint az előző.

Igaz is, csak kiegészítem egy jelenséggel, amit úgy hívnak, hogy manipuláció és hazugság. Amikor olyannak mutatja magát, mint aminek én szeretném látni. Szóval az igazi szeretet onnantól van, hogy megismered valódi énjét, mert képes megmutatni azt és úgy képes vagy már elfogadni. Olyant vagy képes elfogadni, aki/ami megnyugtatja az elméd, nem állandóan váratlanul felzaklat. Én szerelem érzésébe vagyok szerelmes, melyet néha szerelem nélkül is át lehet élni, valahogy magától. Nem csak testi érzések, pl. melegség a mellkasban, vállak kicsit megfeszülnek, pillanatnyi elgyengülés. 24/F

2011. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó neked is köszönöm!:) Hát igen mikor meg ismerjük a másikat még nagy a szerelem a szerelem miatt jobb tulajdonságokkal halmozzuk fel az illetőt közbe nem veszük észre vagy nem akarjuk elfogadni ,hogy vannak hibái aztán szép lassan rá jövünk! És akkor jönnek az érzelmi csalodások aztán egy ideig minden szép és jó és megint olyat csinál amivel a másiknak fájdalmat okoz!És ilyenkor egyik percbe szereti az ember a párját másikba pedig nem tudja mit gondoljon róla.
2011. nov. 12. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!