Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha kevés az ön bizalmam hogy...

Ha kevés az ön bizalmam hogy tudnék több önbizalmat szerezni?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy ronda vagyok meg a magasságomhoz képest sovány is :S
2011. dec. 8. 17:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
16/f
2011. dec. 8. 17:48
 2/14 anonim ***** válasza:

elfogadod magad

csinálsz valami értelmeset, keresel hobbit amiben sikerélményed leled

ennyi

2011. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem is kevés az önbizalmad hanem jól látod a dolgokat.Ha egy szép ember csúnyának látja magát annak kevés az önbizalma...
2011. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jó kérdés...
2011. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyik napról a másikra nem lehet több az önbizalmad!

Próbáld elfogadni magadat,lógj a haverokkal és ne gondolj állandóan arra,hogy ronda vagy meg hasonlókra!

Legyen valami hobbid amivel lefoglalod magad a számitógépen kivül!

És lassan próbálj változtatni a testsúlyodon,inkább legyél sovány mint kövér!

2011. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha csajozás szempontjából kérdezed, akkor mindegy, mert ha ronda vagy, nem lesz csajod. Ha össze is szednél egy kis önbizalmat, legfeljebb bunkónak tartanának.
2011. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell a saját súlycsoportodból válogatni!

Ezen nehezen lehet változtatni!

De ha önbizalmad van,én még mindig azt mondom sokkal jobban kellesz majd a csajoknak!

2011. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A csajok mást látnak szépnek mint mi. Én meg kicsit dagadtnak érzem magam, bár mindenki azt mondja hogy nem vagyok az, szerintem igen, bár ez engem nem nagyon zavar. Nekem sincs barátnőm, de ahogy látam a környezetemben, ilyen full csöves kinézetű srácoknak is van csaja, szoval ne aggódj, hogy nem lesz, majd meglátja valaki benned a szépet. :)

16/F

2011. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak add önmagad, amennyire lehet, az emberek többsége meg "olyan, amilyen", úgy reagál, és olyan az értékrendszere, amilyen - de te ne törődj evvel, csak segíts, akinek tudsz annak, aki megérdemli szerinted, mégpedig önzetlenül, elvárás nélkül, jó szándékkal, de NE mártírként. Na és önmagadon is segíts:

Találd meg önmagad , belül, és evvel együtt azt is ,hogy mi a dolgod az életben, mi érdekel. Ezek közül fontossági sorrendben bontakoztasd ki magad, tevékenykedj attól függően, mire és mikor éppen mennyi lehetőséged van. Ami aktuálisan nincs, amivel éppen nem rendelkezel, azon meg ne rágódj. Mindenek meg van az ideje. Az élet rejtélyesebb, mint hiszed - ha csak az anyagi világ szemüvegén át nézed. Tehát "idővel" minden megoldódik, nyugi. De aki rosszindulatú, és/vagy következetlen, vagy félvállról veszi a fontos dolgokat, annak számára lassabban jön el az ideje a harmóniának és vágyai beteljesülésének.

Te viszont -remélhetőleg- jóindulatú vagy.

Akkor meg...? ;) Hajrá. :)

2011. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Mivaan? Magas vékony alkat vagy? Ezzel mi a baj? Figyelj te legalább nem fogsz elhízni nagykorodra, mert felnőttkorba már csak hízol és nem nősz... És kül. is ez a modellalkat mit vagy ugy oda? :D
2011. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!