Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor hazaérek suliból teljese...

Life is beautiful kérdése:

Mikor hazaérek suliból teljesen más a hangulat, és nem bírom elviselni ezt a fajta változást, ezért rosszul érzem egy ideig, ismerős?

Figyelt kérdés

mit tehetnék ilyenkor?


suliba egész nap megy a hülyülés, teljesen máshogy érzem magam, majd mikor hazaérek nagymamámékhoz, nagyon bosszantó ahogy viselkednek velem, mintha nyalnák a seggem, mint egy tipikus nagymama és ez engem zavar


nem szeretném így leélni az életem ,meg akarok változni

mit tanácsoltok?

18f


2011. dec. 9. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Idővel lesz munkád és gyűjthetsz pénzt saját házra!

Ha van barátnőd akkor néha tölts nála egy egy hétvégét!Vagy nem jársz el eleget otthonról!

Én mikor a te korodban voltam csak akkor láttak otthon ha aludni mentem haza vagy ha éhes voltam(vagy pénzre volt szükség) :) szörnyűnek hangzik ,de nem is untam meg az ősöket! :) Saját szobádra tegyél zárat! :)

2011. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de már akkor mondják hogy "te is csak aludni jársz ide ,fiam" ,ha csak hétvégén utolsó busszal jövök...


annyira bosszantó, na jól van egy újabb dolog amit le kéne szarni a boldogulás érdekében

2011. dec. 9. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken felesleges kiakadnod!Éld az életed!!!

:)

És örülj annak amid van!

2011. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!