Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Napló írással hogy álltok?

Napló írással hogy álltok?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista lány vagyok, és körülbelül 14 éves korom óta írok naplót, viszont most elgondolkoztam, hogy nem gáz ha még mindig írok? Igazából csak a vizsgás stresszt és ilyeneket szoktam írni, de szerintetek nem cink hogy még mindig írom? Valaki ír még naplót 20 év fölött?

2011. dec. 25. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem naplót addig írsz, ameddig jól esik :) Én mondjuk úgy tizenhárom évesen abbahagytam, de időnként azért hiányzik... de ha el is kezdek írni, akkor is hamar megunom... (úgy értem úgy tíz sor után XD) és inkább kitalált dolgokat írok. Szóval szerintem nagyon jó hogy ennyire... kitartó vagy ebben :D
2011. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is 20 éves vagyok és ezer éve naplót írok. gondolj bele, milyen jó lesz visszaolvasni később.
2011. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindig csodáltam azokat, akik képesek naplót írni. Én már vagy 100-szor belevágtam életem során, de egy hétnél tovább sosem bírtam. Egyáltalán nem tartom gáznak, bizonyos szempontból hasznos is lenne nekem is, de most már időm sincs ilyesmire.
2011. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felnőttként a legérdekesebb a naplóírás... Egy kamasznak az események töltik be a naplót, egy felnőttnek a belső folyamatok, a reflexiók, az élet megélése... Hihetetlen jó!
2011. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, állítólag jót tesz a lelkivilágunknak,stressz ellen,stb:/Én túl lusta vagyok hozzá.
2011. dec. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
21vok, fiú és naplót írok. eszemben sincs abbahagyni.
2011. dec. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát...én meg pont azt érzem cikinek,hogy nem írok naplót :)

de mondjuk így is elég beszédes vagyok,és még írásban is állandóan fecsegek,de a sok írástól fáj a kezem,szóval nem éri meg....


meg egyébként is,ha írok valamit,nagyon hamar beleunok,én inkább beszédközben tudom kifejezni magam :D


14l

2011. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, valoszinüleg folytatn fogom, különösen tetszett a 21 éves srác válasza;)
2011. dec. 27. 10:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Júújj*-* ne hagyd abba :D

É már sokszor megpróbáltam csak nekem nincs elég türelmem hozzá:P...meg mostanában amióta elköltöztünk nincs is sok időm a tanulás mellett, ha jó jegyeket akarok magamnak:)...De a naplóírás az szerintem az egyik legcsodálatosabb és izgibb dolog:D..elmélyülhetsz magadban és gondolj bele majd ha rádtör a "nosztalgia időszak" akkor milyen jó lesz előszedni ezt és végigolvasni, me történt veled, hogy változott a felgoásod kamaszkorodtól egészen idáig :D

És gratula,hogy ennyi ideje van türelmed ehhez, nem ciki, sok kitartást hozzá:D ^^

16/L

2011. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!