Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalomhiány? Már tényleg...

Önbizalomhiány? Már tényleg nem bírom legyőzni.13/L

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és teljesen utálom magam.

Mind a külsőm, mind a belsőm. Elég magányos vagyok, egy igazán jó barátnőm van. De a közelben nincsenek is olyanok, akikkel jóban tudnék lenni. Vidéki vagyok, itt nagyon kevés ember él. Ezért nem tudok kommunikálni, ismerkedni.

Csúnyának érzem magam. Ha belenézek a tükörbe mindig elundorodok.

Semmi jót nem tudok magamról mondani.


Légyszi, olyanokat ne írjatok, hogy "Minek izgat?" meg "Nem kell ezzel foglalkoznod". Az nem segít.

Senki sincs akinek ki bírnám önteni a lelkem.

Kb. 10-11 évesen kezdődött ez az egész, azóta semmit sem javul. Sőt, egyre csúnyábbnak érzem magam.

Az a baj, hogy már a tanulásra is nehéz koncentrálnom, mert mindig csak magamon jár az eszem.


Köszi, ha valaki segít!

13/L


2012. jan. 8. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azis lehet hogy szép vagy ;) Ismerősök mit mondanak? :)
2012. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ismerősök szerint az vagyok, de ők csak kedveskednek. Végül is ki az, aki megmondaná valakinek, ha csúnya?

De ők sem azt mondják, hogy kimondottan szép vagyok... Csak átlagos. Szóval az igazság elég messze áll attól.

2012. jan. 8. 18:30
 3/15 anonim ***** válasza:

Átlagos már jónak mondható, akk nem fognak elkerülni az emberek. Meg am sztem megmondják ha felszólítod őket :)

Vagy megkérdezheted anyukádat is ;)

2012. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én megmondanám őszintén, hogy szép vagy-e vagy sem.

Ám miért akarsz szép lenni?

Tudod, hogy a média (televízió) mossa az agyad állandóan, hogy szépségfasiszta legyél, mire felnősz?

2012. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az önbizalom nem feltételez szépséget. Valaki lehet akkor is magabiztos, ha külsőleg nem a legvonzóbb.
2012. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Barátkozz neten, ha már egyszer nincs senki a környéken.

Én 14 éves vagyok és voltak hasonló problémáim. Ha van kedved akkor írj egy privátot és beszélgetünk! :))

2012. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz, 16/F
2012. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Interneten nem annyira szeretnék ismerkedni. Mert egyszer valószínűleg úgy is telefonálás/személyes találkozás lesz belőle, amitől rettegek. Félek az ismerkedéstől.

De azért tényleg köszi, mindenkinek!

2012. jan. 10. 17:02
 9/15 anonim ***** válasza:
Pedig szívesen beszélgettem volna veled, de akkor sajnos nem segíthetek. :(
2012. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
mint ha csak én írtam volna. De amúgy ha szeretnél velem is beszélhetsz privátba :) 16/L
2012. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!