Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a helyes viselkedés, ha...

Mi a helyes viselkedés, ha társaságban egy asztalnál ülsz egy részeggel, aki folyamatosan kötekedni próbál veled?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 18:44
 1/8 BB Ádám ***** válasza:
ha egy buliban vagy és nem csak az az egy ember részeg akkor semmit, csak vigyázz rá nehogy bajba kerüljön persze ha már seggrészeg, ha pl egy kávézóban vagytok és a haverod akkor szépen kikiséred, ha nem akkor megpróbálod leálítani ( ami lehet egy részegnél nehéz) vagy őt is kikiséred a levegőre
2012. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosítok: egy kulturáltabb, nyugisabb helyen, csak futólag ismered, és egyedül ő részeg. Szemben ül veled és folyamatosan bámul téged, majd verbálisan is elkezdi feszegetni a húrokat.
2012. jan. 11. 19:10
 3/8 anonim válasza:
Keverj le neki egy jó nagyot ha már nagyon szemezget!Úgyse fog békén hagyni
2012. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BB Ádám ***** válasza:
és csak rád számíthat? akkor elnézést kérsz az ő és a magad nevedben, és valamit csinálsz vele, taxival hazaküldöd...vagy passz.. sztem ilyenkor nincs helyes viselkedés...
2012. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
BB Ádám: Nem csak, de akik közelebb állnak hozzá, azok röhögnek az egészen, nem foglalkoznak vele. Na, most aztán tényleg megvariáltam a körülményeket rendesen. Köszönöm az eddigi válaszokat egyébként.
2012. jan. 12. 18:03
 6/8 anonim válasza:
Második kommentelő vagyok.Szóval ez valami megsajnálás dolog? Mellesleg ha van barátja aki nem olyan mint ő, az biztosan nem nevet rajta sőt fogja a fejét. Ilyen helyzetbe nem tudom igazából mitévő legyél mert ha segíteni akarnál másnap is ott lesz ilyen állapotba és másnap is fognak rajta nevetné mert agyilag sehol se jár az olyan ember aki ezen nevet...Főleg ha még ismeri is!
2012. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BB Ádám ***** válasza:
a helyes viselkedés hogy nem foglalkozol vele, de nem is neveted ki... ha nem vagy érte felelős, és nem tudsz mit csinálni, hát megpróbáltad.... máskor talán nem issza le magát részegre...
2012. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát, igen, jobb híján. Köszönöm a válaszaitokat!
2012. jan. 15. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!