Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legjobb barátnőmet elvette/e...

A legjobb barátnőmet elvette/ellenem fordították. Mit tegyek? Kérlek olvassátok végig

Figyelt kérdés

Volt egy osztálytársam aki egyben a Legjobb Barátnőm is volt!

Nem tudom mi történt de szó szerint egyik napról a másikra nem beszéltünk!A másik csaj meg mindig nekem panaszkodott arról h én milyen köcsög vagyok vele mert neki ez rosszul esik hogy én ilyen jóba vagyok az LB-mel. És rosszul lettem és hazamentem suliból! Megtudtam hogy kibeszéltek és azt mondja a bizonyos LB hogy azzal a csajjal sokkal jobban kijön és már nem is beszélünk!Ma is odanéztem a csaj rám mosolygott gonoszan és átölelte a volt legjobb barátnőmet!Mindig pofákat vág és én csak sírni tudok :(

Senki nem tudja milyen ha elveszik tőle azt akit szeret!!!

MOst mit tegyek???? És már nem vagyok biztos abban h barátnők leszünk valaha! És mindent hazudgálrolam az a csaj


By: Valaki

U.I: Rendes válaszokat kérnék


2012. jan. 12. 20:44
 1/7 Lorokus ***** válasza:
Öld meg... Komolyan... Egy kényes gazdag ribanc...
2012. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ilyen könnyen ellened fordította valaki, akk nem volt olyan jó barátnő. Am, velem is hasonló történt, csak kevésbé durván.
2012. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az a másik lány hazug, akkor előbb-utóbb rájön LB, de te addigra kihevered és ajtót mutatsz neki.
2012. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld ezt meg a volt legjobb barátnőddel, és kérdezz rá, hogy miket mondott neki a másik csaj, amivel ellened fordította. ha tényleg olyan jó barátnők voltatok, akkor még biztosan ő is szeret és hiányzik neki a barátságod, szerintem még kibékülhettek.
2012. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bérelj fel egy ninját aki mérgezett nyíllal elkábítja és elviszi a dzsungelbe, hogy az ott élő kannibál törsz megzabálja!!!!
2012. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az első és az ötödik válaszóló nak: ez teljesen hülyesé és nem gazdag xD


a 2.3.4. válaszólóknak nagyon köszönöm hasznos tipp!

2012. jan. 13. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, bocsi, de nem lehetett valami igaz barátnő...
2012. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!