Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek nyitottabb?

Hogyan legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés
Most vagyok elsős gimnazista és volt egy haverom, akivel év eleje óta jóba voltam. De úgy rendesen legjobb barátom lett. Azután változott. Kb. november elején hirtelen megváltozott és olyan mintha zavarná, hogy vele vagyok egy társaságban. Amúgy akikkel most van azok haverok, csak ő vhogy teljesen más. Nem beszél velem, semmit nem mond nekem. Nincs olyan túl sok barátom/haverom (főleg az osztályban nem, mert elég kocka társaság) de azt mondja, hogy beszéljek többet, meg minden. Az igaz viszont, hogy énis kerülöm már, mert nem akarom, hogy zavarjak. Szóval én vagyok a barom és menjek velük és ne foglalkozzam vele, hogy bárkit is zavar, vagy kezdjek el másokkal haverkodi?
2012. jan. 13. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetekben a legjobb döntés ha új barátokat szerzel, ha nem is a saját iskoládban, akkor máshol, mivel ő hagyott magadra, nem jó ötlet utána menni, legfeljebb (bár ezt ha jól gondolom már kérdezted tőle) kérdezd meg tőle hogy mi baja lett veled.
2012. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi haverod van rajta kívül?
2012. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok én is, nemrég ki is írtam ide...

Ha gondolod beszélhetnénk, mert én nem szeretném annyiban hagyni, hogy leszar... akkorse ha van sok haverom.

Hány éves vagy? küldj privátot ha gondolod

2012. jan. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!