Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Hogy lehet önbizalma...

Segítség! Hogy lehet önbizalmat szerezni? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok! nagyon nincs önbizalmam már 11 éves korom óta. Már egy egész füzetet írtam magamnak a céljaimról,hogy meg tudjam,mit is szeretnék elérni. Ezeket próbálom megtenni. De sokszor megállok és belegondolok,hogy nem is éri meg! úgyse sikerül! Először is.. nagyon sok lány van úgy vele,hogy olyan jó a híres modelleknek! és sztároknak. 39 kg. vagyok ... szerintem nagyon nagyon vékony!!! sokan mondták,hogy elmehetnék modellnek mert gyönyörű arcom van és szép barna bőröm. És még én is szeretnék modell lenni. De sokszor már feladom és újból belekezdek.. hogy lehetnék modell??? De úgy,hogy közben önbizalmam is legyen a célomhoz?
2012. jan. 15. 16:28
 1/1 Leah^^ válasza:

írd fel egy lapra a jó és a rossz tulajdonságaid és rosszakra találj valami kifogást. pl: makacs vagyok,de ezért kitartó is!

El kell fogadnod önmagad,ahogy leírtad tényleg szép lehetsz és ezt nem szabad elrejteni. Igen is megéri,mindig mikor feladnád,gondolj arra,amit a többiek mondanak,mert biztos nem véletlenül mondták,hogy menj modellnek ;) nekem se nagyon van önbizalmam és 12 éves vagyok,megpróbálok úgy gondolkodni,hogy "ez vagyok én,ha nem tetszik,ne barátkozz velem" persze ez nem mindig jön be és nem szabad azért bunkónak lenni. Remélem segítettem és szurkolok,hogy visszanyerd az önbizalmad. :D

2012. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!