Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nincs senkim, hogy tegyem...

Ha nincs senkim, hogy tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

régebben nem zavart, nem törekedtem a társas kapcsolatokra, és barátaim sem voltak (csak egy lány még pár éve - őutána éledt fel bennem a barátok iránti igény), de utána "szerelmes" lettem, mert úgy gondoltam, hogy ő egy nagyon jószívű, rendes, megbízható, toleráns, figyelmes ember, de már rájöttem, hogy ő is ugyanolyan k*csög mint bárki más, aki csak végig azt éreztette velem, hogy mennyire felsőbbrendűnek tartja magát nálam, mennyire nem vagyok számára fontos mert csak távoli ismerős vagyok, és ő csak örül annak ha nekem rossz meg szenvedek és csak az érdekli hogy neki mennyivel és mennyire egyre jobb és még sok hasonló...:'(

és ez azért is fáj nagyon mert így is nehezen teremtek kapcsolatot az emberekkel, nehezen kommunikálok stb.


nekem csak az kellett volna, hogy legyen valaki aki szeret, aki nem él vissza a bizalmammal és a jóhiszeműségemmel, aki megért (pl megérti, h sosem írtam volna róla semmii rosszat ha nem bánt annyira meg....) nem mond a hátam mögött dolgokat rólam másnak, nem nevet ki, akiben megbízhatok, aki segít...


csak az a kár, hogy így már nem tudok senkiben sem megbízni, és nem önmagamat sajnálom emiatt...hanem a beteg testvéremet, akinek rosszul esik, ha szomorúnak lát (depressziós vagyok, sokat sírtam), és így nem tudok neki segíteni, mert még magamon sem tudok...:'(


2012. jan. 28. 08:22
 1/4 anonim válasza:
Netes társkereső.fogaz ott találni.munkád van?férfi vag vagy nő?
2012. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2012. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írd le egy papírra hogy mik a legrosszabb tulajdonságaid és súlyosságuk szerint kezd el foltozgatni magad!

Csak kérlek legyél őszinte magaddal...


És nagyon fontos hogy - mint szinte mindenki - te is azt akarod hogy szeressenek... De megsúgom, ettől te nem leszel boldog...


Ha lány vagy (nem volt teljesen egyértelmű a szövegből), akkor én szívből szeretlek. Rámköthettek egy hazugságvizsgálót is, én komolyan szeretek minden lányt... Érzem és kész... Nem vagyok átlagos... De bakker ettől a lányok nem boldogabbak sokkal :D Csak én! Mert szeretni a legszebb dolog! Ezért mondom ne olyat keressél, aki szeret, hanem olyat akit szeretsz! Amíg az ember szerelmes addig a kettő együtt jár, de hónapok, 1-2 év után általában egyik fél abbahagyja a "szeretést" és egymás ráncigálása lesz a boldog sétából...


Tipp a rossz tulajdonságaid megkereséséhez: szedd össze az eseteket amikor nagyon megbántottak. Jellemezd azt aki megbántott, hogy milyen (pl önző, hazug) ezután kérdzed meg magad: te nem voltál soha önző más kárára? te mindig csak igazat mondasz? Ha ezekre igennel válaszolsz, akkor tedd fel a kérdést: vajon van-e valami, és ha van, akkor mivel érdemelhetted ki ezt a leckét az élettől?

2012. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

velem teljesen ugyanez van most. habár engem még a családom sem szeret. ha gondolod, beszélgethetünk, mert nekem sincs egyetlen barátom se.


a kérdésre konkrét választ nem tudok.. én már ott tartok, hogy magamban beszélek (nem hangosan, csak úgy magamnak).

beteges, hát na. de nekem tényleg nincs senkim, nem is szeret senki.

2012. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!