Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Idén 27 éves leszek és habár...

Idén 27 éves leszek és habár tudom, ez nem a világ vége, mégis rettentően megijeszt és elkeserít. Mások hogy küzdenek meg az idő múlásával? (Lány vagyok. )

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
??? 27 évesen ennyi eszed van? (Meg ennyi az össz problémád?) Ha ez megnyugtat: ha ez elmúlik, már soha többé nem leszel 27 éves!
2012. jan. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem az idő múlása érdekel, hanem hogy egyre ramatyabb, betegebb vagyok.

Nemrég azt mondák rám, hogy tudatilag kortalan vagyok. Sajnos testileg nem.

2012. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
"tudatilag kortalan" ez nem épp bók volt. Talán ideje lenne felnőni és nem ilyen hülyeségeken gondolkodni.
2012. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért nyomaszt az idő múlása, mert közben te nem haladsz az életeddel, nem? és ez alatt az önmegvalósítást értem, azt, hogy olyan dolgokat csinálsz, amikre tényleg, szívedből vágysz. magamból indulva ki legalábbis, mert néha én is így érzek, de csak ha úgy látom, hogy épp nem halad semerre az életem, csak a munka, a hétköznapok.... akkor van idő ilyeneken agyalni, amikor nem azt az életet éled, amit akarsz.
2012. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A tudatilag kortalan, bizony az bók, legalábbis nekem. Ugyanis ez azt jelenti, hogy nem vagyok begyepesedve az életkoromba, tudok gyerek lenni, kamasz, fiatal felnőtt, és a koromnak megfelelő is, ha a szituáció azt kívánja meg.
2012. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
" Ne a haláltól félj hanem a meg nem élt élettől. "
2012. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én 28 leszek idén, nem tudom mitől kell félni :)

szerintem nagyon szép kor és csak bölcsebb lesz az ember évről évre :)

ne aggódj, inkább fel a fejjel! :)

2012. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 4. válaszadónál van a kulcs szerintem. Én 29 lettem, s sosem örültem, hogy múlik az idő, de ez persze nem is keserít el, ha tudom, tart valahová az életem. Gondolom, nem az idő múlása zavar csak, hanem a sokszor kimondatlan társadalmi elvárások (pl. karrier, gyerek). Ha úgy érzed, hogy úgy élsz, ahogy szeretnél, akkor ezekkel próbálj meg nem törődni; ha nem úgy érzed, az a gond, s akkor a saját életeden kell változtatnod.
2012. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az öregedés változás. Az ember eleve pusztulásra ítéltetett. Ezeket csak el lehet fogadni szerintem.
2012. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ITszőke válasza:
a kérdés felvetése óta eltelt újabb 3 év... élsz még? hogyan?.... na valahogy így éltük mi is túl :)
2015. jún. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!