Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek nyitottabb,...

Leah^^ kérdése:

Hogyan legyek nyitottabb, közvetlenebb?

Figyelt kérdés
Most 7.-edikes vagyok és 5.-ödikig nagyon sok barátom volt és imádtak,most meg szinte teljesen egyedül maradtam. Inkább a felnőttekkel,vagy csak a simán idősebbekkel jövök ki jól. Talán visszahúzódóbb lettem,vagy nem tudom,mi az oka. Nem igazán merek már önmagam lenni és kimondani amit gondolok,pedig egyébként,akik közelebbről ismernek,és meg merek nyílni nekik,azok azt mondják érdekes vagyok és jó fej. Csak az osztálytársaim nem ismerik ezt az oldalam. Szeretném megmutatni nekik,de hogyan csináljam???
2012. jan. 29. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ram is ilyen hatassal volt a tinedzser kor.

Tanuld meg szeretni magad feltetel nelkul.

A feltetel nelkul azert fontos, mert ugy kell elkepzelni, hogy van egy komfortzonad, amin belul jol erzed magad, onmagad vagy, ahogy irod ismerosok kozott.

De amint kilepsz ebbol a zonabol elveszted magad, olyan mintha egy holeg ballonbol eltunne a meleg levego. Ebben az esetben a levego onmagad szeretete. Ez kitolt es onmagadkent tudsz ''repulni''.


A feltetel nelkuli resz azert fontos, mert a feltetel az olyan mint egy szelep lezarja a meleg levego aramlasat.

Azt mondja az agyad eddig a hatarig szeretem magam, itt elfogadnak masok is, de a komfortzonan kivul leblokkolja az energiat, fel hogy nem fogadjak el majd. Inkabb visszaszivja magat.


Onmagad feltetlen szeretete altal eltunnek a zsilipek, mindenhol komfortzonan belul leszel, es nem leszel kiteve masoknak hogy szeretnek e vagy nem.


Eleg fiatal vagy, de pont ezert fog sikerulni, nem vagy lekorlatozva.

Ha gondolod elalvas elott kepzeld el, hogy te vagy a leghajo es feltoltodsz feltetel nelkuli szeretettel, de erezd is at hogy szereted magad.

Es ne vard el hogy egybol teljesen fel tudsz majd oldodni. De fokozatosan sikerulni fog


Sok sikert:)

2012. jan. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell feltetlenul holegballont elkepzelni, ha van ami jobban tetszik csinald azzal, mindenkinek a sajat modszere a legjobb. De az hasonloan viselkedik
2012. jan. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nap kozben nem kell ehhez a modszerhez ragaszkodnod. Ott zard ki masok velemenyet, ne hagyd hogy beszivarogjon a gondolataidba. Es oszpontosits arra h szereted magad
2012. jan. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat,nagyon jónak hangzik,amit írtál,ki fogom próbálni,köszi a segítséget!!
2012. jan. 30. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit

Remelem hasznal

2012. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!