Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » LSD hatása alatt mennyire...

LSD hatása alatt mennyire képes az ember kontrollálni magát?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy pl. WC-re szeretne kimenni vagy esetleg tölteni egy narancslevet vagy zenét váltani, internetezni.

Mikor tripel az ember akkor tudja hogy az anyag miatt van minden amit lát-hall-érez vagy teljesen valóságosnak hiszi a dolgokat? Tehát pl hogyha kezdenek rosszra fordulni a dolgok a fejben a trip során, akkor vissza tudja rántani magát azzal hogy "csak az anyag miatt van, nem kell izgulni" és csak sodródni tovább?

(Az összes offolást jelentem, nem lebeszélést akarok hallani, csupán tapasztalatokat, véleményeket.) Köszi mindenkinek!!


2012. febr. 2. 18:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne hogy a bad trip úgy alakul ki, mint pl a fűnél hogy elkezd az ember gondolkodni egy témán, ami saját magának rossz érzéseket generál vagy szorongást okoz és túlfilózza a dolgokat és azon kapja magát hogy úristen mi lesz ha ez meg az történik...? Pár tippet is várnék hogy hogyan lehet legjobban elkerülni a rosszat vagy ha már benne van az ember hogyan lehet kijönni belőle. Utánaolvastam a témának sok helyen, még pár tapasztalt ember írására lenne szükségem :) köszi
2012. febr. 2. 18:32
 2/9 anonim ***** válasza:

attól függ, sztem ha elsőnek csak negyedet veszel be az bőőőven elég.


mini haluk, jókedv


tudod kontrollálni a nagyrészét de csinálhatsz hülyeségeket is. bad triped lehet, ha olyan típus vagy, vagy ha valaki direkt beparáztat,

2012. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a magyar bélyegek nem elég erősek, hogy negyeddel kezdj, nem is érdemes elaprózni, hogy ne csalódj. Szerintem mindenképp kéne egy segítő , aki max be van tépve.
2012. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Magyarba is van elég jó bélyeg, én egy negyedtöl majd megvesztem jó értelemben,:D, az a baj h nem tudják megmondani hány mikrogramm van a papiron, mert kb 100mikrogrammnál még kicsi önkontrollal lehet emberek között lenni ugyanakkor elég jó kis flash eket ad 100mikro is
2012. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

attól függ, mekkora a dózis.

úgy vettem észre, féltudat azért megmarad. pisilés megy, száraz gatyával :P; zeneváltás is simán működik,.. bár mondjuk sok étvágyad nem lesz, szerintem. folyadék legyen nálad, egy palack ásványvíz, nehéz lesz legyűrni, de nehogy kiszáradj. főleg a harmadik harmadban, ott már néha hasad a tudat, elég bosszantó tud lenni, hogy a fél agyad még módosult, a másik fél meg már kezd lemászni.

erowid-on és daath-on olvasgass, van ott egy halom leírás, tapasztalat.

és legyen veled egy józan kísérő, vigyázó!!! akivel tudsz beszélgetni, pl. arról, hogy épp mit érzel, gondolsz, le is tudja ezeket jegyezni, aztán másnap megbeszélitek, mi történt, mit jegyzett fel, és okosabb leszel. :)

2012. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hello!


A Bad triphez...

Nem találtam sok információt, de elvétve hallok olyanokat, hogyha para van, akkor igyál tejet, vagy vegyél be egy nyugtatót... Viszont ami a leginkább hihetőnek tűnik számomra az az, hogy szerezz antipszichotikumot... A google a barátod, ezért csak egyet, mondok, amiről jót hallottam, az a Klórpromazin...

A józan vigyázó meg kötelező...


Have a nice trip ;)...

2012. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A wc kérdés az aranyos :) , volt hogy negyedórát álldogáltam a wc elött kezemben a f@rkammal, mire meggyöztem magam, hogy tényleg a wc elött állok, és kezemben a müszer, nem csak behaluztam az egészet a fotelban ülve ( nincsenek ennyire reális haluk, de azt olyankor nem tudod ) :D


Egy pár éve elég sok házibuli volt nálunk , mindig mi voltunk az akkori csajommal a "turavezetök" , általában egy egész papirral, soha nem volt semmi para.

Emlegették itt többen a tiszta kiséröt , elméletben jól hangzik, csak épp nem sokat érsz vele :)

ALAPSZABÁLY, hogy mindig legyen a társaságban egy olyan ember akiben 100%-ig minden körülmények között megbizol, akár az életed is rá mernéd bizni , ha valamiért rosszra fordulnak a dolgok, akk ö lesz az akire akk is támaszkodni tudsz, aki ki tud hozni egy kezdödö parából.

A másik fele, hogy a trip nem partydrog, nyugodt körülmények, lehetöleg olyan lakás kell hozzá, ahol nem várható, hogy vmi idegen rátoktör ( szülök pl.)

Lebeszélni semmiképpen nem akarlak , DE , bármilyen feszültség van a társaságban ( vki nem bir vkit, zürös barinö ügyek, valamiért zavaros szitu, stb.) , akkor inkább el kéne halasztani a dolgot, mert az ilyesmi k. gyorsan meg tud nöni az agyadban minden valóságalap nélkül.

Nem tudom, hogy mienek a mostani tripek, hogy mennyi kell egy "lájt" utazáshoz , de mi ezzel régen se nagyon foglalkoztunk , szerettük a végletes dolgokat :)


Azzal általában tisztában vagy, hogy amit látsz az csak halu, viszont a gondolkodásod is teljesen megváltozik olyankor, ha elindul a bad trip valamitöl, akkor önmagát gerjeszti valahogy tovább, saját magadat nem tudod "kihuzni" belöle . Saját tapasztalat, hogy érdemes "simitani" a tüskéket spanglival, ugy nyugisabb az egész, de egyáltalán nem lájtosabb, söt.


Ha nincs senki aki ki tudna szedni bad tripböl, vagy már nagyon mélyre mentél benne, akk tényleg a legjobb gyógyszerrel (?) kijönni.


Bármilyen ópiumszármazék megteszi (morfin, hernyó), ( tudom, hogy illegális, de gondolom a bélyeget se a postán veszed :D ) , azok nem is hoznak le a tripröl csak megszüntetik a pánikreakciót, félelem nélkül éled át a bad tripet is, 1X próbáltam, érdekes érzés...


Ami jóval egyszerübb( és legális) :

Sanax 1mg tabletta 2 szem vagy

Seduxen 5mg tabletta 4 szem vagy

Tolvon 60mg tabletta 1 szem vagy

Ketilept 100mg tabletta 1 szem


valamelyiket csak fel tudjátok iratni, bár remélem, hogy nem fog kelleni :)


Jó bulizást nektek ! :)

2012. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Lebeszélni semmiképpen nem akarlak , DE , bármilyen feszültség van a társaságban ( vki nem bir vkit, zürös barinö ügyek, valamiért zavaros szitu, stb.) , akkor inkább el kéne halasztani a dolgot, mert az ilyesmi k. gyorsan meg tud nöni az agyadban minden valóságalap nélkül."


MAXIMÁLISAN egyetértek.

legyél önmagaddal és másokkal rendben. az a legfontosabb.

ja és akkor is halaszd a túrát ha esetleg pont a papírral kapcsolatban tartasz valamitől. pl. bad triptől. akkor ne. inkább ne. majd legközelebb, ha megnyugodtál. elég esélyes akkor is egy rossz utazás, ha pont hogy a rossz utazást akarod mindenáron elkerülni és direkt koncentrálsz, hogy ne az legyen. evvan.


vigyázz magadra és minden jót! :)

2012. febr. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Öszintén köszönöm mindenkinek rengeteget segitettetek. Nagyon szeretnék már utazni nagyon érdekel, főként a megismerés vágya hajt de mostanában tényleg sokat morfondiroztam ezen a bad trip dolgon, hogy hogyan tudnám elkerülni és már ott tartok hogy azért egy picit ráparáztam mert tudom hogy ugyis eszembe jut... Tehát inkább még érlelgetem magamban és ha megbékültem a tudattal hogy ez is benne van a pakliban akkor belevágok lehetöleg félelem nélkül :)) Bár igazából ezt az oldalamat is megismerném szivesen, csak persze az öszötönök munkálnak bennem hogy nem kéne... :D

Többet takar ez mint pusztán egy kifejezést a "rossz" dologra.

A probléma az hogy nem igazán vagyok kibékülve magammal, de szeretném jobban megismerni a tudatomat és ha végül ennek kell történnie akkor talán abból is tanulok valamit:)

A herkával kapcsolatban annyit hogy eléggé óckodom a dologtól. Amit irtál hogy "félelem nélkül élem át a bad tripet" erre énis gondoltam de inkább olyan séma szerint hogy érdekesnek próbálom felfogni a dolgokat amiket látok-hallok még magát a félelmet is. Csak ehhez az kellene hogy tudatában legyek azzal hogy éppen utazok és szétnézni jöttem. Viszont ha mégis "megszivnám" a dolgot akkor egy eléggé fanyar kalandot mennyi idő mig kihever az ember? Képes ezt helyrerakni magában egy idő után?

2012. febr. 10. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!