Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Megváltoztam....

Mit csináljak? Megváltoztam. Napok óta nem csinálok semmit, csak egész nap ülök/fekszek. Egész nap sírok. Tanulni sem tanulok semmit.

Figyelt kérdés
Olyan szomorú vagyok és egyszerűen nem tudok semmire sem koncentrálni.
2012. febr. 7. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nincs különösebb oka, gyász, szerencsétlenség, betegség, akkor ez bizony depresszió.

Sajnos ez minimum pszichológus, ha nem múlik el.

Én meditációval tartom magam rendben, de ez így napi egy óra elfoglaltság.

2012. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rád is ilyen hatással van ez a zord téli idő. Ahány emberrel csak találkozok, mindenki arra panaszkodik, hogy nem találja a helyét, szomorkás, depis, stb. Azért ne hagyd el magad nagyon, mert a túl sok tunyulásnak később félő, hogy megiszod a levét, ha számonkérésre kerül a sor. Tegyél be egy kellemes zenét, párologtass valamilyen illóolajat és lazulj el. Vedd a kezedbe a tankönyved, lapozgasd, fusd át a tartalomjegyzéket, hátha ez kicsit kilendít ebből a gödörből.
2012. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez a rossz idő,ha elmúlik jobban leszel :D
2012. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a tél az oka. Egyébként természetesen van rá ok.. Nem érzem jól magam-lelkileg.
2012. febr. 10. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!