Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy találhatnám meg önmagam?...

Hogy találhatnám meg önmagam? Szívesen lennék orvos, de ahhoz buta vagyok, és nem tudom mit tanuljak? Teljesen összevagyok omolva.

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
legyél ápoló
2012. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szevasz, én is így vagyok, azt gondoltam, hogy buta vagyok, de leültem arra a ... hátsómra és bújtam a könyveket, így már jó úton haladok. na meg ha vmit akar az ember, akkor képes érte mindent megtenni
2012. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mit tanulsz?
2012. febr. 9. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, orvosira járok
2012. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak : gondolom akkor már gimis korodban eldöntötted, hogy mi szeretnél lenni.
2012. febr. 10. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok: nem gimis koromban, már 7 éves koromtól ez az álmom ( a babáimat mindig megműtöttem, amputáltam a végtagjaikat, a kutyámat is mindig vizsgáltam a játék orvosi felszerelésemmel, fehér köpenybe öltöztem mindig, amit lehetett bekötöztem, a táskámban elsősegély dobozt hordtam iskolába...), de sajnos elég gyenge suliba jártam, és elég sok mindent hozzá kellett tanulnom a tananyaghoz, ami miatt sokan beképzeltnek hittek, mert bizonyos dolgokat így jobban tudtam náluk, de soha sem dicsekedtem vele. de már most sokkal könnyebb, bár a tananyag elég megterhelő, és van mikor már ott vagyok, hogy feladom, nem érdekel, de akkor leülök, eszek egy kis csokit/iszok kávét, megnézem a Férfibecsület c. filmet és aztán megint van erőm, sőt sokkal több. Bár nem én vagyok a legokosabb, ezzel tisztában vagyok, de szívvel-lélekkel orvos akarok lenni, így biztos sikerülni fog, akárcsak neked is, ha van benned elég akarat és szorgalom. Tehát fel a fejjel és menni fog! :)
2012. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!