Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok megnyilni egy srac...

Nem tudok megnyilni egy srac elott se, nem tudom kimutatni az erzeseimet, es ha eljon az a bizonyos pont, nem tudom elengedni magam, hogy vele lehessek. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Kerlek, mondjatok valami jo tanacsot. Miert vagyok en ilyen? nyaron leszek 20 eves. Tartok a fiuktol, nem tudom mi bajom van. Ha olyan srac van a kozelben aki tetszik, nem tudok onmagam lenni, ez meg ertheto is lenne. De amikor osszejovok valakivel, es mar egy honapja kb. egyutt vagyunk, akkor se tudom elengedni magam. Nem tudok gyonged lenni vele. Tavolsagtarto vagyok. Felek igazabol azthiszem. Pedig oszinten szolva nagyon szeretnem ha szeretve lennek es en is szeretnek szeretni. De nem megy. Sokszor mar arra gondolok, hogy lehet valami 'mas' baj van velem...nem tudom mi a baj, miert vagyok ilyen 'erzeketlen'....pedig belul sirni tudnek emiatt.
2012. febr. 17. 22:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Es igen, egyebent meg mindig szuz vagyok. Amit egyaltalan nem szegyelek es nem is banok!
2012. febr. 17. 22:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Annak, hogy nem tudod kimutatni az érzéseidet számos oka lehet. Az ember személyiségét öröklött és a környezet által kialakított tényezők befolyásolják. Szóval lehet, hogy már eleve olyan genetikai tulajdonságokkal rendelkezel, amik ilyenné tesznek, bár ennek elég kicsi a valószínűsége. Az élet korai szakaszában döntő fontosságú az anyához való kötődés, az anyától közvetített "melegség" (itt nem valami elvont dologra kell gondolni, szeretet), az is befolyásolja a későbbi kapcsolatainkat. Azonban az is lehetséges, óvodás vagy kisiskolás korodban esetleg később volt valami rossz élményed fiúkkal/férfiakkal. Az sem kizárt, hogy volt olyan párkapcsolatod, ami nem úgy sült el, ahogy lennie kellett volna, esetleg megcsaltak vagy rosszul bántak veled. Ilyen és ehhez hasonló dolgokban kell keresni a válaszokat.
2012. febr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

de ezzel csak az okokat találja, meg nem a kiutat belőle.


kérdező. másképp kéne felfognod a szitut,elköltözni esetleg, vizualizálni hogy megy ez neked és laza vagy, "gyakorolj",

minden adódó alkalom egy lehetőség a változásra

2012. febr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!