Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a folyamatos büfögésről?

Figyelt kérdés

ha valamiért rámjön, pl szénsavas üdítőtől, vagy jó kajálás után, autómatikusan elbüfögöm magam..

egyre idegesítőbb.. /kb 1 éve szoktam rá/


2009. jún. 6. 14:41
 1/6 anonim válasza:
100%
Én is büfögök, és akkor mivan? Valahol ki kell jönnie, inkább fölül mint alul! :) Van hogy a munkahelyemen jön rám hirtelen, bocsánatot kérek, jót röhögnek rajta és ennyi. Nem fogok leszokni róla, mert próbáltam már visszafogni, de csak rosszabb volt.
2009. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet róla leszokni, mert nem te irányítod. Halkan büfögni viszont bárki tud. Figyelj oda.
2009. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nos valószínűleg te is sokat játszottal olyat kis korodban, hogy lenyeled a levegőt és attól büfögni fogsz. szerintem próbáld meg halkan zárt szájjal és egy óvatlan pillanatban egyszerűen tégy úgy mintha nagy levegőt vennél. esetleg azt is kipróbálhatod, hogy mikor érzed, hogy rád jön egy nagyon kicsit, mintha nyelnél megfeszíted a torkodat

remélem tudtam segíteni

2009. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, de régen ment halkan.. kb 1 éve rászoktam h ha kell had szójón.. jó hangosan :$ kezd engem is zavarni.. és olyan ciki mikor moszkvatér közepén elröfögöm magam :$
2009. jún. 8. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele! Mi a barátnőimmel ezzel szórakozunk általában hogy ki hogy reagál erre :D de mondjuk ha olyan helyen vagyunk visszafogjuk magunkat persze. De mindig meglepődnek ha egy lány büfizik egy olyan jó öblöset ;) l/18
2009. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizony...Nem lehet leszokni róla.:D
2010. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!