Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A rossz koncentráció képessége...

A rossz koncentráció képességem vajon egy rossz szokásnak, beidegződésnek tudható be vagy más oka lehet?

Figyelt kérdés

tehát hogy pl matekórán nem figyelek eléggé, pedig annyira nem rühellem a matekot mint pl a törit, nyilván ha vmi érdekes dologról van szó akkro figyelek pl:csillagászat,gitározás,vmi számomra érdekes sport, vagy ha 5 gépfegyveres állna mögém biztos vagyok benne hogy tudnék koncentrálni, de mégis így már évek óta küzdök vele, nyivlán vannak jobb rosszabb időszakok most a rosszabba vagyok szerintem


amire tudok gondolni hogy egy valószínű ok lehet, hogy kb suli eleje óta, egy csaj eléggé úgy viselkedik mint akinek bejövök, és nekem is tetszik, de eddig sosem volt kedvem odamenni és megmondani csak, csak szimplán köszönni vagy sablonos témákat felhozni nagyon ritkán..nemtudom ha lépnék vmit és mondjuk kiderülne hogy mégse akkor vajon elfogadnám és nem gondolnék rá vagy méginkább zavarna..

a másik meg kb napi 3-4 órát gitározom egyre jobban megy, már alakul vmi bandféle is aztán ez is úgy tökre elvonja afigyelmem, állandóan ezen agyalok,


de amig a fent említettek nem voltak addig meg ott voltak az élet nagy kérdései, szal mindig volt vmi a tartós koncetráció helyett, az csak akkor megy ha nagoyn muszáj ,d eakkor tényleg jó vagyok


ismerős vkinek? mit lehet tenni? mondjuk koncetrálni, ja tudom de állandóan figyelnem kell magamra olyankor


a helyesírási hibákért bocsi, fáradt vagyok

18f



2012. márc. 2. 00:31
 1/2 Lorokus ***** válasza:

Ha az osztályodba jár, és pletykás lány, akkor valahol nem az iskolában kéne neki elmondanod...

Egyébként meg itt van Nőnap és vigyél neki szíves BonBont!

Nálam bevált :P

10/F

2012. márc. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem azt hiszem ugyanez van, csak én lány vagyok. Nem tudok koncentrálni, mindig más dolgokra gondolok, mintha itt se lennék. ha egyszer ráveszem magam, hogy figyelek, akkor rögtön megértek és megtanulok mindent, de mostanában egyre nehezebb odafigyelnem. Neked vannak céljaid a jövőre nézve, meg van, hogy mit szeretnél tanulni majd vagy dolgozni? mert talán lehet, hogy nincs motivációd és ezért nem tudsz koncentrálni. 17/L
2012. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!