Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van, ha meglátok egy...

Miért van, ha meglátok egy lányt, akit szebbnek látom magamnál, rögtön féltékeny leszek, viszont ah egy csúnyácska lányt látok meg, megsajnálom?

Figyelt kérdés

mindenkire féltékeny vagyok, aki szebb nálam..ezt hogy tudum legyőzni?

15/L


2012. márc. 3. 23:09
 1/8 A kérdező kommentje:
*ha
2012. márc. 3. 23:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy, ha hosszú időn keresztül magyarázod magadnak, hogy nem baj, ha valaki szebb nálad. Ha megtanulsz örülni mások örömének. Ha nem leszel önző. De miért is fájna nekem, hogy vannak nálam szebb emberek? Nem utálom őket, hanem gyönyörködöm bennük. Sokkal jobb dolog örülni a szépnek, mint irigynek lenni rá. Az irigy embereknek egy pokol az életük. Köss békét a világgal, mert téged sem fognak szeretni, akármilyn szép vagy.
2012. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Ha találsz valakit, akinek TE leszel a legszebb!
2012. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem tudok más gyönyörének örülni...egyébként köszönöm a válaszokat :)
2012. márc. 3. 23:46
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, hogy így gondolod. Keserves életed lesz. Te leszel a Hófehérkéből a Gonosz Mostoha.
2012. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az első kérdés az, hogy neked mi is a szép..Mert sokaknak nem ugyanaz
2012. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Figyelj, nekem van egy osztálytársam, aki azon sír mindig, hogy milyen csúnya, milyen szerencsétlen, hogy mindenki jobb nála, nekem meg Ő a tökéletes lány, csak nem merem elmondani neki. :(


15F

2012. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

bocsi az offért..

kedves utolsó,mond el neki mindenképp

2012. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!