Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A párkapcsolat ennyire hiányzi...

A párkapcsolat ennyire hiányzik, ennyire fontos?

Figyelt kérdés

Hónapok óta egyedül vagyok, és annyira magányosnak érzem magam, hogy semmi jó dolognak nem tudok örülni az életben, semmit nem tudok kezdeni magammal, pedig mindig egy pörgős, vidám, pozitív ember voltam...Ha valaki azt mondta volna hogy egyszer így el fogom hagyni magam, kiröhögöm....

Volt már veletek ilyen? Mi lett később?

23L



2012. márc. 18. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet társfüggő vagy,csak akkor érzed elemedben magad,ha van párod.Én is egy kicsit így vagyok ezzel.De ahogy idősödök,és van ilyen időszakom,már vannak pillanatok amikor néha azt mondom,hogy jó is néha egyedül lenni,mikor nem szól bele senki semmibe:)
2012. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik a párkapcsolat tegyél érte.menj el bulizni a barátokkal.
2012. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából vannak akik összejönnének velem, de valamiért nem az igazi egyik sem, szóval társfüggő nem vagyok, mert nem jövök össze mindenáron valakivel csak hogy ne legyek egyedül..és néha én is szoktam ilyet érezni, hogy most jó hogy "szingli" vagyok, de azért túlnyomó többségben mégis az van, hogy de jó lenne valaki...
2012. márc. 18. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, ez normális. "Nem jó az embernek egyedül" Ez Jóisten első mondatai között van, a világ teremtése közzben. Az ember társas lény. Párkapcsolatban teljes. Nme mindenáron, persze. De még szép, hogy hiányzik a "másik feled"

A férfi és anő együtt egy egész. Keresed a másik feled. És meg i sfogod találni. Jobb is, hogy hiányzik, annál jobban meg tudod majd becsülni, ha előkerül.

2012. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
TArsas lenyek vagyunk, ezert hianyzik a tars, ez lehet egy ismeros, barat, de szerelmi kapcsolat is. Az eletedbol ezek hianyoznak, nem adsz lehetoseget onmagadnak arra, hogy tarsalogj, beszelgess, vagy orulj, tehat az orom, a szeretet forrasa az, ami hianyzik, mivel ezeket egyedul megteremteni nem lehet! LEhetoseged megvan, tehat jarj el tarsasagba, es talald meg onmagad, fedezd fel ujra az eletnek a valodi erteket!
2012. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A magány egy lehetőség a kiteljesedésre kedvesem. A párkapcsolat jöjjön akkor, ha majd minden rendben lesz és spontán választod.

23F

2012. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

MI fontos az életben?

Munka, család, gyerekek, egészség, gazdagság, szellemi fejlődés, szerelem, barátság. Más mi?

2012. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem minenki vágyik családra. Lehet olyanok is vannak, akik valami egészen mást akarnak az élettől. Pl. nézd meg a szentek életéről szóló filmeket. Pl. Padre Pio, Bernadette Soubirous, Lisieux-i Teréz.
2012. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!