Meddig kell élni?

Figyelt kérdés
Tehát van erre szabály, vagy esetleg recept? Miért kell élni fivéreim? Ez a fajta álom egy teljesen új perspektívát jelent? Remélem. Az Isten áldja, aki erre választ ad.
2012. márc. 18. 19:43
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Jaj, jaj a koromat és nememet elfelejtetettem közölni, pedig ebben a kérdésben ez helytálló lenne. Tehát 23 éves vagyok és hímnemű.
2012. márc. 18. 19:48
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Barátom, te részeg vagy, esetleg beszívtál? Nem kell, csak jobb, mint halottnak lenni.
2012. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mire értetted ezt. Mert hát épp ellenkezőleg. Józannabb vagyok mint valaha. Lehetőleg gondolkodó, filozófikus karakterű fiatalok válaszát várom. Akik nem riadnak meg efféle magasröptű megnyilatkozásokon. Legyetek jók gyermekeim.

State buoni se potete...

2012. márc. 18. 20:10
 4/31 cathilina ***** válasza:
Semmi sem kötelező.
2012. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem hinném angyalom, hogy a válaszod kielégítette volna transzcendens elmémet. Tudod, hogy többre vágyik az ember. Gondolkozzunk el ezen jobban! Gyerünk ifjúság! Az élet rövidebb is lehetne, nemdebár? Ragadjuk meg ezt a problematikát!
2012. márc. 18. 20:18
 6/31 Missi_Key ***** válasza:
amég rá nem jössz a megoldásra.
2012. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 cathilina ***** válasza:
Már rájöttem, 42. A semmi sem kötelező pedig pusztán annyit jelent, hogy nem szabhatják meg neked, hogy meddig élj (bár persze egyes ideológiák megpróbálják). Élj addig, amíg értelmét látod!
2012. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Vagy úgy kedves Cathilina! Akkor mán nem túl sokáig. Teljesen elcsüggedtem. Belefáradtam az élet velejáró terheibe. A párkapcsolat hiánya immár kétségbeejtő és nyomasztó egyszerre. Még tengődök egy ideig de aztán már nem sok értelme lesz így tényleg.
2012. márc. 18. 20:45
 9/31 cathilina ***** válasza:
100%
És én hülye még azt hittem, hogy ez egy "be vagyok állva ezért filozofálok"-kérdés, nem egy "jaj de rossz nekem"-kérdés...
2012. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
te vagy az, aki panaszkodott hogy nem tud rendesen aludni, megpróbáltam segíteni, erre egy részeg bunkó paraszt módjára válaszolgattál. Mégis milyen válaszokat vársz, ha így állsz a válaszolókhoz?
2012. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!