Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet megerősödni lelkileg?

Hogy lehet megerősödni lelkileg?

Figyelt kérdés

Labilis vagyok ,koncentrálni sem tudok ..és folyamatosan az érzelmeim hullámzásában élek. Nehezen engedek közel bárkit mert ettől megrettenek az emberek ..ezért csak epizódok vannak párkapcsolat-próbálkozás címen..amint érzem h rezeg a léc eljövök kimenekülök ..mert érzem a másik nem érti és távolodik. Míg a vidám gondtalan jópofa szexis oldalam mutatom minden rendben.


A múlton érzelmileg nem tudom túltenni magam pedig mindet megpróbáltam. mindet. de folyamatosan kísért a boldogtalanság .


2012. márc. 22. 14:24
 1/5 A kérdező kommentje:
sokat nélkülöztem régen a figyelmet és a szeretet.tudom milyen mikor olyan az ember élete mintha nem is létezne ..mintha senkinek se számítana.
2012. márc. 22. 14:26
 2/5 anonim válasza:

Túl sok filmet nézel.


Ez a mai beteg "információs" társadalom beteg normát ültet az emberekbe. Felszinesítik az életet, eltüntetik a család intézményét, függővé tesznek.


Ne bonyolítsd a dolgot. Majd rájössz, hogy ennek semmi értelme, csak az egod szüleménye. Hagyd el.

2012. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem tudom mire gondolsz. olyan mintha nem is kérdésre válaszolnál. a családi hozadék tény ,az önismereti út pedig lehetőség. Önismeret nélkül nincs valódi kapcsolat ..csak egymás mellett élés..ennek a valóban filmekből ismert fordulataival ..megcsalás ..kommunikációhiány ,boldogtalanság,meg nem értés.

nincs tvm évek óta és fél éve egy filmet sem láttam -egyszerűen azt tapasztalom a mély érzelmek nem találnak befogadásra ..és a problémákat megosztani sem lehet.. ezért tettem fel a kérdést.

2012. márc. 23. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Ez nyavalygás!Hát nem látod, hogy jobb csapdád van, mint a légycsapónak?

A vidám, jópofa, szexis ember becserkészi a kapcsolatra kiszemelt egyént, majd pedig megmutatja neki a másik oldalát is. Ha ez nem tetszik a kiszemelt egyénnek, akkor gyorsan dobod és jöhet a következő. Egyszer majdcsak megtalálod az igazit, és addig jó sok tapasztalatra teszel szert, ami ugye mindig jól jön és ráadásul még jól is szórakozol, és ÉLSZ!

2012. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi h írtál ! pont itt vagyok ..-és érdekeset írtál.


Most akkor ez csapda vagy lehetőség ?


engem annyira nem boldogít :( ..pláne ha olyat veszítek el aki nekem fontos. Megviselnek ezek a dolgok testileg-lelkileg egyaránt..

2012. ápr. 11. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!