Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mit tegyek! Öngyilko...

Nem tudom mit tegyek! Öngyilkosságot látom a legjobb megoldásnak olyan rossz helyzetben vagyok vagy mit tegyek? Már nem bírom tovább idegileg!

Figyelt kérdés

Mostanában csak az öngyilkosság tudok gondolni. Mert már 1,5 éve munkanélküli vagyok! Az életem romokban hever. Már egyre nehezebben bírom idegileg.

Már mindenhogyan kerestem állást (neten, újságokban, cégekhez elmentem személyesen)de legtöbb helyről elküldenek mert nincs tapasztalatom!

Mindenkitől csak azt hallom hogy dolgozni kéne de hogyan dolgozzak amikor nem vesznek fel sehová mert nincs tapasztalatom vagy nincs protekcióm a cégnél!

Gondolkodtam hogy külföldre mennék de nincs pénzem és a szüleim is nehéz helyzetben vagyok és így ők nem tudnak pénzt adni nekem!

Ha valaki tud valamilyen állást heves megyében vagy ha bármilyen használható tanácsot szívesen fogadom!


24/f


2012. márc. 27. 19:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

A meghalást az ember rendszerint a végére hagyja. Javaslom halaszd el úgy 60-70 évvel, akkor is bízd magad rá a sorsodra.

Magam is munkanélküli vagyok, s több mint dupla idős. Megértem, hogy el vagy keseredve. Én is. De ez nem vezet semmire.

Nyilván sok embernek fontos vagy. Biztos vagyok abban is, hogy többnek, mint gondolnád.

Én már nehézkes vagyok, nem tudok pörgős munkákat ellátni, hiába a nagy szakmai tapasztalat.

Te már más világban születtél. Ne munkahelyet keress, mert az manapság nagyon nehéz. Munkát próbálj találni. Tudom, ez szólamnak, álbölcsességnek hangzik. De nincs mostanában más lehetőség. Mihez értesz? Miből tudnál pénzt csinálni? Miből van hiány? Mi lehet az, amivel más nem foglalkozik, de lehet rá igény? Ki tudod ezt szolgálni? Stb.

Én ilyen kérdéseket próbálok feltenni magamnak. Igaz, eddig nem sok sikerrel. De mondom, én idős vagy.


Sok kitartást, önbizalmat és türelmet kívánok neked! Bíz önmagadban, s hogy fordulhat még a sorsod!

2012. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Kérlek, nézd meg a titok c filmet! így csak még roszabb lesz, mondták nekem is, hogy lesznek az életben mélypontok, amikor a félelmeim, aggodalmaim mint egy villámcsapásra előtörnek... milyen végzettséged,-(id) vannak?
2012. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

# 1/2

Én is ilyen kérdéseket rakok fel magamnak! De semmi siker! Munkaügyiben jelentkeztem hiányszakma képzésre de nem vettek fel mert amint mondták hogy túlképzett vagyok azokhoz a képzésekhez (8 általános végzettség kell a képzésekhez).


# 2/2

Főiskolát végeztem marketing szakon! Angol nyelvet közép szinten beszélem! De a nyelvvizsgát pénz hiányában nem tudtam/nem tudom lerakni!

Tudsz a filmhez letöltési segédletet adni(honnan töltsem le? Működő linket nem találtam!)?

2012. márc. 27. 20:08
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Testvérem, már évek óta külföldön dolgozik, elég jól is keres hál istennek:) és semmi nyelvvizsgája sincs, ráadásul érettségije sem:) na??? Neked meg fősulis, emellett középfokú nyelvismereted is van:))) Az nem a te hibád, hogy Magyarországon ilyen rossz a sikeres álláskeresés lehetősége, de már az is nagy szó hogy nem adtad, fel és próbáltál elhelyezkedni, sajnos mást nem tudok neked írni. Csak annyit, hogy ne add fel, és remélem, előbb utóbb, de mielőbb el tudsz helyezkedni, Bennem is vannak félelmek, a későbbi teljes önállóság miatt, de minél előbb el szeretnék én is helyezkedni...
2012. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

# 4/4

Most kezdem teljesen feladni! Azért akarok öngyilkos lenni! Még gyártósori összeszerelőnek sem kellek! Pedig bármilyen munkát elvállalnék!

2012. márc. 27. 20:18
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, ettől tereld el a gondolataid!! Múltkor munkahelyen, rám jött a sírógörcs, életemben először éreztem, ilyen mély érzelmi csődöt. Munkatársaim, csak néztek, egyébként 20 éves vagyok, idén végzem szakmunkásképző, (villanyszerelő:)) azért sírtam, mert hirtelen előjöttek a jövőmmel kapcsolatos félelmek, azt mondtam, öngyilkos leszek! o.O le is b@szott az egyik, hogy ilyet ne mondjak még egyszer, mert kitekeri a nyakam x) persze utána már megnyugodtam. http://www.youtube.com/watch?v=3bgGvw-IqqU&list=FLjRAJT09pr5.. jó kis előadás, ha gondolod nézd meg...kívánom, hogy mielőbb kiutat találj ebből a válságból, és hogy az életed újra a jó úton a siker haladjon.
2012. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

szerinted a halál lenne a jó megoldás? Nem hiszem, hogy attól boldogabb lennél... ne keseredj el, mindig van remény! :) http://www.youtube.com/watch?v=-wzjQxrJENM

Vasárnap ATV 11:00

2012. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Üdv!

Az álláskereső oldalakat nagyon sűrűn nézd!

expressz.hu,jobmonitor,proffesional,apró.hu

stb.

Goooglizzál munkaerőkölcsönző cégeket Pl eujobs,addeco trenkwalder, clearwork stb

Az expresszen is ne válogasd a szakmákat hanem összeségében nézzed mert szakmák szerint keveset hírdetnek.

Rákereshetsz betanított munkára segéd munkára ezekhez nem kell tapasztalat vagy fizikaii munkára.

ha kell menj el szrt lapátolni.

én is voltam a te helyedben és a kukásokhoz is már leadtam a jelentkezésemet de hálistennek nem vettek fel mert gyér a fizetésük szegényeknek....

Környékbeli gyéárakhoz ugorj be egy fényképes önéletrajzzal(de jó kép legyen ) Kulturált megjelenéssel menj házalni a nagyobb cégekhez és érdeklődj munkafelvétel után...

Esetleg egy olyat megprobálhatnál hogy bejelentkezel munkanélkülire és azon belül egy olyan tanfolyamrta amit szívesen is csinálnál és lenne értelme letenned,mert nemcsak a képzést fizetik de kapsz mellé 40-50 ezret havonta,szal ha érdemes szakmát csinálni szerintem

Remélem tudtam tuti tippet adni.

És még valami ...Legyél mindig magabiztos ha mész egy interjúra,probáld meg az izgatottságod leplezni és légy udvarias

Sok sikert!

Üdv!

2012. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Én is hasonló cipőben jártam mint te. Hála Istennek családi segítséggel ki tudtam menni Németországba, így most úgy néz ki, hogy kimásztam a süllyesztőből. Az álláskeresés annyi volt, hogy bementem egy munkaközvetítőbe és azt mondták, hogy ekkortól kezdenem kellene. Ez így működik normális helyeken. Egyszerű gyári munkám van. Ha a szüleim nem tudták volna kifizetni az utazást és az első hónapi szállást, akkor nem tudtam volna kijönni. A németet és az angolt is középfokú szinten beszélem, így nem gond a nyelvtudás, de nyelvtudás nélkül itt felejtős a történet. Segíteni nem tudok most sajnos, mert 1 hónapja élek itt, de ha van egy erős alapfokú német nyelvtudásod, akkor ajánlom a helyet, mert van munka. Nem azonnal, de van. Angliát is választhattam volna, de a 6 millió angol munkanélküli és az ottani ár-bér viszony meggyőzött a németek mellett, mivel itt nincs munkanélküliség -a németek szerint-. Én otthon kb. 1 évig kerestem állást és szerintem reménytelen.

NEM A TE HIBÁD!!! Más hibájáért ne dobd el az életet!

Harcolj! Ha tudok segíteni valamiben írj privátban.

2012. márc. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
3%

gondolom nem kell20 gyereket és stbt fenntartani,eltartani,és enni is tudsz de minimumvillanyt és a gépet fizetni, akkor egyrészt annyira mélyponton nem lehetsz..másrészt meg talán gondoltál már saját vállalkozásra ? elmentél a munkaügyibe? tanulnál valamit és tartasz pl magánórákat amig nem sikerül találni valamit?

ezen kéne elöbb filózni nem azon hova kösd fel magad, hidd el rosszabb is van annál minthogy pár hónapig nincsen meló....-_-

2012. márc. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!