Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mit tegyek! Öngyilko...

Nem tudom mit tegyek! Öngyilkosságot látom a legjobb megoldásnak olyan rossz helyzetben vagyok vagy mit tegyek? Már nem bírom tovább idegileg!

Figyelt kérdés

Mostanában csak az öngyilkosság tudok gondolni. Mert már 1,5 éve munkanélküli vagyok! Az életem romokban hever. Már egyre nehezebben bírom idegileg.

Már mindenhogyan kerestem állást (neten, újságokban, cégekhez elmentem személyesen)de legtöbb helyről elküldenek mert nincs tapasztalatom!

Mindenkitől csak azt hallom hogy dolgozni kéne de hogyan dolgozzak amikor nem vesznek fel sehová mert nincs tapasztalatom vagy nincs protekcióm a cégnél!

Gondolkodtam hogy külföldre mennék de nincs pénzem és a szüleim is nehéz helyzetben vagyok és így ők nem tudnak pénzt adni nekem!

Ha valaki tud valamilyen állást heves megyében vagy ha bármilyen használható tanácsot szívesen fogadom!


24/f


2012. márc. 27. 19:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

# 8/10

Állandóan nézzem az álláskereső honlapokat!

Az összes munkaerő kölcsönző céget felkerestem már!

Környékbeli gyárakat eddig már vagy tízszer kerestem fel őket személyesen!

Munkaügyiben jelentkeztem hiányszakma képzésre de nem vettek fel mert amint mondták hogy túlképzett vagyok azokhoz a képzésekhez (8 általános végzettség kell a képzésekhez).

Már mindent megpróbáltam de eddig semmi!

A tippjeid közül már mindet kipróbáltam de eddig semmi!


# 9/10

Már gondolkodtam hogy külföldre menjek de ahogy írtam fent nekem nincs pénzem és a szüleim is nehéz helyzetben vannak! Angol tanultam de külföldre mennék akkor biztosan Németországba mennék! De a német tudásom az alapfokú de az sem nagyon erős!



# 10/10

Nem én fizettem a villanyt és a gépet!

Saját vállalkozást nem tudok csinálni mert nincs pénzem és szüleim sem tudnak segíteni!

Munkaügyibe elmentem! Jelentkeztem hiányszakma képzésre de nem vettek fel mert amint mondták hogy túlképzett vagyok azokhoz a képzésekhez (8 általános végzettség kell a képzésekhez).

Nem pár hónapja keresek munkát hanem már 1,5 éve keresek!

2012. márc. 28. 12:09
 12/24 anonim válasza:
60%
Mi a végzettséged? mit dolgoztál mielőtt munkanélküli lettél?
2012. márc. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

# 12/12

Főiskolát végeztem marketing szakon (végzettségem: marketing menedzser)! Angol nyelvet közép szinten beszélem! De a nyelvvizsgát pénz hiányában nem tudtam/nem tudom lerakni!

1,5 éve végeztem a sulival és még csak diák munkáim voltak!

2012. márc. 29. 14:24
 14/24 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen helyzetben,de vannak ismeröseim akik ugynilyen helyzetben kértek tölem tanácsokat és nekik is csak annyit tudtam mondani hogy : Soha ne add fel és küzd az álmaid eléréséért :)
2012. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

# 14/14

Küzdök! De abszolút semmi reményem nincs már 1,5 éve! Ezért látom jó megoldásnak az öngyilkosságot!

2012. márc. 30. 23:45
 16/24 anonim válasza:
100%
Háát figyyelj iratkozzál be valami okjs képzésre, estleg vegélfelrá diákhitelt, beszéld le a tanárokkal hogy neked már megvan az a tárgyad vagy csak év végén tudnál bemenni vizsgázi, közben diákmeló 1000el ,így összegyűlik mondjuk a nyelvvizsgára,leteszed megkapod a diplomát, mellette gyakornoki melót is nézhetnél ahova bedolgozod magad, vagy amit összeszedsz pénzt abból irány külföld mosogatni vagy bármi amiből visszafizeted a tandíjat amit hitelből finanszíroztál pikk pakk, képezd magad a szakterületeden is, ha megvan a nyelvvizsga+ kezedben a diploma tudsz msc-re is jelentkezni, vagy kfc,meki,kasszás gyári munkás meló, ahol jobb letagadni az állásinterjún h képzett vagy és megint csak van egy kis pénzed, ezt tudtam így hirtelen kitalálni, én ezt tenném, vagy törpölj ki valami hasonló tervet, vállalhatnál angol oktatást bőven áron alul,2-3 hónap alatt abból is összejönne a nyelvvizsga pénz, fejleszd az angol tudásodat amíg nem csinálsz semmit, én is voltam hasonló cipőben, de feltaláltam magam most az öngyilkosság és a semmittevés helyett egyetemista vagyok közben dolgozom és igyekszem fejleszteni magam, küzdened kell, biztos van még amiben jó vagy és pénzt lehet vele keresni én pl személyi edzősködtem úgy hogy nincs róla papírom de értek hozzá és az edzés a hobbim, remélem tudtam segíteni, tudom nehéz de minden gödörből van kiút!!!
2012. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

# 16/16

Hello! Szüleim is rossz helyzetben és hallani sem akarnak egy újabb hitel felvételről! Így a fizetős képzések kiesnek! És a helyzetet rontja hogy nem sok diákmeló van errefelé! Gyakornoki munkát már a végzésem óta keresek de nem találok!

Angol tudásomat próbálom saját magam fejleszteni!

Kfc,meki,kasszás munkába meg pláza csajokat keresnek. Gyári munkára hiába tagadtam le hogy mennyire képzett vagyok még úgyse kellettem!

Munkaügyi képzésre jelentkeztem és CNC forgácsolóra majd felvételiznem kell de nehéz lesz mert kb. 8-szor a túljelentkezés!

Én nem érzem úgy hogy van kiút és hogy lesz-e valaha!

Hiába teszek meg mindent! Semmi előre lépés nincs és csak egyre rosszabb a helyzetem!

2012. ápr. 12. 13:21
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Gyáva, szánalmas kis seggdugasz vagy. Öngyilkosság? Minek dobálodzol ilyen baromsággal? Ha meg a munkán kívül nincs semmi ami éltetne, tedd meg nyugodtan! Én 3 eve vagyok munka nélkül, szüleim halottak, rokon senki. Egyedűl élek a beteg tesómmal, és én is beteges vagyok. Ráadásul még nyugtom sincs a szomszédok miatt.
2012. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Utolsó,.... kívánom, hogy a mostani körülményeitek, a későbbiekben jobb legyen!
2012. ápr. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Pl. űzz valamilyen sportot! Ha sikeres leszel, megélhetsz belőle! Vagy pl. író is lehetsz!! :)))
2012. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!