Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan rossz tulajdonságokat...

Olyan rossz tulajdonságokat keresek, amik igazából jó tulajdonságok, állás interjúra?

Figyelt kérdés
Szoval kellenének nekem olyan rossz tulajdonságok, amik igazából jó tulajdonságok :D Állásinterjúra ilyen : mondj magadról 3 jó 3 rossz tulajdonságot kérdésre kéne válaszolni vele :D
2012. ápr. 6. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Így akarod magad megcsinálni?! Két perc alatt átlátnak rajtad. Ráadásul senki nem fogja megkérdezni az interjún, h mik a jó ill. rossz tulajdonságaid, mert majd rájönnek maguktól. Én legalábbis még sosem kérdeztem ilyet pedig párszor már interjúztattam.
2012. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én öntelt vagyok ez számomra egy remek tulajdonság!

Állás interjúra szerintem elég azt írni hogy maximalista

bár én se vagyok tapasztalt ilyen téren, makacs vagy a rád

bízod feladatott mindig maximális erőbe dobással teljesíted.:D

Én legalább ezt írnám vagy ha munkára van szó nagyon zárkózott vagyok,magyarul evvel azt éred el hogy csak a munkára figyelsz végül.Tehát nem szövegelsz hanem maximálisan a munkára koncentrálsz.

2012. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl:


Rossz:

- munkamániás vagyok

- túl pontos vagyok, ezért jóval korábban érkezem mindenhova,

- megfelelési kényszerem van

- nem tudom kikapcsolni a munkát, így kicsit a család rovására megy

- kisebbségi komplexusom van,

- alul értékelem teljesítményemet

- nem szeretem körülugrálni a főnököt, inkább önállóan szeretek dolgozni

2012. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Igazából én se értem mi értelme az ilyennek, de hát na, ha kell akkor kell. Azt mondod nem kérdeztél ilyet.. az lehet hogy te nem, de máshol előfordulhat, és inkább gondoljam ki előre, minthogy ott nyöszörögjek. Ugyanis ha azt mondják mondj hármat, akkor mondani kell hármat, mert az nem igazán jó pont, ha azt mondod nem tudsz :)Van elég buktató ezeken kívül is , ne ezen menjen el akkor már :D
2012. ápr. 6. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha ezt megkérdezik állásinterjún nem a válaszra kíváncsiak, hanem sokkal inkább hogyan gondolkozol magadról!

Azt is kérdezhetnék, hogy mesélj valamit magadról, de ezen belül is arra kíváncsiak, hogyan látod magad. Egy olyannak aki csak állandóan panaszkodik, vagy pozitív szemléletű. :)

Amiket itt leírtál simán elmondhatott, mert igazából jó tulajdonságok. pl:

2012. ápr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!