Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pár napja teljesen kiborultam....

Pár napja teljesen kiborultam. Rossz a közérzetem, nincs kedvem semmihez, elegem van. Hogyan lábaljak ki belőle?

Figyelt kérdés
Már nincsenek barátaim sem, a barátomat is elvesztettem, úgy érzem nem szeret senki. Semmiben nem vagyok jó, semmi nem okoz örömet. Kezdek megijedni, hogy mi lehet velem. Ha hozzámszólnak is egyből veszekszem, folyamatosan ideges vagyok. Mit tegyek?
2012. ápr. 13. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
írj privit, hátha tudok segíteni:) :)
2012. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Segíteni szeretnék neked!
2012. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rapesz!

("a barátomat is elvesztettem") Rendben, de nem írta, hogy lány... :DDD


Persze ha ettől függetlenül szeretnél neki segíteni, az dícséretes.

2012. ápr. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
természetesen, a nemétől függetlenül segítek, akinek tudok... Még ha csak online is...
2012. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rá kell jönnöd, miért vagy ideges, megnyugodni, hogy elviselhető legyél és barátokat szerezned
2012. ápr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!