Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szerezhetnék barátokat...

Hogy szerezhetnék barátokat és egy nőt magamnak?

Figyelt kérdés
Nincs se barátom se barátnőm, a helyen ahol lakom senki olyan nincs aki rendes lenne, egész eddigi életemben csak bántott mindenki és elárult. Egy kicsit visszahúzódó és depressziós is vagyok, szóval nem beszélgetésekre van szükségem, csak normális emberekre. 20/F

2012. ápr. 19. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt akár én is írhattam volna régebben...
2012. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abból nagyon kevés van:) De ha rátalálsz akkor nem leszel olyan magányos...itt van egy pár...de a környezetedbe keress akikkel eljárhatsz akár ide oda:) Hidd el, a személyes kapcsolat mindennél fontosabb:)
2012. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én normális embernek vallom magam. Én is visszahúzódó vagyok az önbizalomhiány miatt, ami legfőképp a kommunikációban nyílvánul meg... olyan szinten csendes vagyok, hogy azt el nem tudja senki képzelni. Társaságban, mint a kuka. Barátok, haverok nincsenek. Az tart életben, hogy napról-napra egyre kevesebb van hátra.

21/F

2012. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk így visszaolvasva a normális jelző elég túlzás azok után... :D
2012. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?
2012. ápr. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok. Bár barátokat sikerült szereznem, pasit még nem :/

Tulajdonképpen szörneyn nehéz volt az első lépés, megerőltettem magam, és sulit váltottam, ott próbálkoztam ismerkedni.

2012. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
legyél nyitottabb az emberek felé tudom nagyon nehéz mert írtad hogy sokan bántottak de ne ved egy kalap alá az öszes embert aki körülötted van :) nem tudom hol laksz mennyire vagy messze egy nagyobb várostól de eljárhaatsz sportolni vagy esetleg valami művészi beállítottságod van akkor olyan helyre elmenni ahol ezt kamatoztathatod de tényleg az a fontos hogy azt lássák rajtad hogy akarod hogy megismerjenek hogy van önbizalmad még ha igazából nincs is akkor se lássák rajtad hogy beléd lehet rúgni hisz te is emberből vagy :D
2012. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!