Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem van a baj? Egyszerűen...

Velem van a baj? Egyszerűen rohadtul zavar a családom.

Figyelt kérdés

az van, hogy már a saját szobámban sincs nyugtom tőlük. az öcsém itt gépezik nem éppen halkan, én meg tanulnék. anyu, apu, nővérem szinte kiabálva beszélgetnek egymással. egyik a konyhában eszik, a másik pakol a szobában, a harmadik a budin ül és így beszélgetnek.. néha beszaladgálnak a szobámba, az ajtót sarkig nyitva hagyják, a másik szobából a tévé is áthallatszik..


mit kéne csinálnom, hogy végre nyugodtan tudjak tanulni a nyomorult osztályozó vizsgáimra? mert hogy ez alapból nem tartozik a kedvelt elfoglaltságaim közé, nem könnyű koncentrálni még zavaró tényezők nélkül sem.


most én reagálom túl, vagy ők nem figyelnek eléggé rám? elég fontos lenne nekem, hogy ezek a vizsgák sikerüljenek.. tiszta ideg vagyok, és már akármit csinálnak idegesít :/

17L



2012. ápr. 22. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj ki egy parkba. Szabadlevegőn minden egyszerűbben megy. :))
2012. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a könyvtárba tanulni. Ha meg otthon kell maradnod, akkor egy fejhallgatót teszel a fejedre és nem hallasz semmit belölük.
2012. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el: könyvtárba, udvarra/parkba, padlásra, 1 rokonodhoz, vagy maradj benn a suliba. Biztos nehéz lehet.. :S
2012. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

igazából itt valami más oka van annak, hogy nem tudok tanulni, mert próbáltam már máshol is, de mindenütt meg tud zavarni valami..

na mind1. keresem a megoldást továbbra is. előbb-utóbb úgyis megtalálom :D

2012. ápr. 24. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg semmi kedved tanulni, akkor szokott idegesíteni minden...

Zárj ki magad körül minden olyat, ami elvonhatja a figyelmedet: gép, tv, zene stb. és ráfanyarodsz a tanulásra. Esetleg keress magadnak valami tanulásnál sokkal rosszabb programot, ami "helyett" választod a tanulást.

2012. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!