Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt rá példa, hogy véget...

Volt rá példa, hogy véget akartatok vetni a saját életeteknek? És ha igen miért?

Figyelt kérdés
és miért nem sikerült ?:)
2009. jún. 25. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Olyan paradox a kérdésed...

öngyilkosság <> :)


Te nem EMO vagy véletlen?

2009. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem, mert baromság. A legszánalmasabb és legönzőbb dolog a világon. Nem old meg semmit, csak elfutsz a gondok elől, attól azok ott maradnak, csak te tünsz el, inkább a gondokat kell megoldani és élni.

De aki biztosra akar menni, akkor az szerezzen egy fegyvert, vegyen vizet a szájába és tegye be a csövet a szájába az agya felé irányítva, garantált a siker...

2009. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen emo..

Amúgy nekem egyszer volt ilyen ötletem, 14 voltam( gyerek fejjel). Szerelmi bánatom volt, összevesztem az összes barátommal, és miután hazamentem, a családommal is összevesztem. Utána egyedül maradtam otthon, és miután az "egész világ" ellenem volt, azt mondtam,inkább meghalok. Fel akartam vágni az ereimet, de zsilletpenge nem volt otthon,csak sima borotva. Nekiestem a csuklómnak, de rájöttem,hogy nem lehet vele elég mély sebet csinálni, (hála az égnek). Aztán egyszer csak leesett,hogy milyen idióta barom is vagyok, mert semmi értelme nem lenne, csak a családomnak okoznék fájdalmat. Földhöz vágtam a borotvát és sírtam. Azóta még csak meg sem fordult ilyesmi a fejemben, soha többet nem is fog. Gyerekkori hülyeség volt, már rájöttem. (Amúgy, addig is hittem az angyalokban,de akkor már biztosra vettem,hogy valaki vigyáz rám..ugyanis amikor megjött az eszem és abbahagytam a dolgot, akkor vettem észre,hogy egy zsilletpenge végig ott volt az orrom előtt, a kagyló szélén..ahol kerestem..a mai napig nem tudom,hogy nem vettem észre..talán valaki "befogta a szememet", mert nem akarta,hogy egy oltári nagy baromságot megtegyek.

21/L

2009. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még nem volt rá példa. Úgy gondolom, hogy minden problémát meg lehet oldani, semmi nem ér annyit, hogy végezzek magammal.
2009. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem folyamatosan eszembe szokott jutni.. Már vagy 10 éve.. Most ide az okát nem irom le. De még nem tettem érte semmit, szal öngy.kísérletem nem volt még. Ha lenne, akkor biztosan sikerülne, mindig mindenben biztosra megyek. De SOHA nem tenném meg.. a családom miatt.
2009. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizony volt. mint az előttem szóló, én is az ereimmel próbálkoztam. szikével. aztán megjött az eszem, de még utána kétszer megpróbáltam még abban az évben. aztán rájöttem, hogy felesleges, a családom miatt nem is akarom már.

SENKI NE PRÓBÁLJA MEG! mármint eldobni az életét! mindenre van megoldás, mindig van kihez fordulni.

de ugye nem ezt tervezed? ha úgy gondolod inkább írj privit!

2009. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
közöm sincs az emohoz csak a kiváncsiság beszél belőlem.
2009. jún. 25. 21:54
 8/9 anonim ***** válasza:

A 21:01-es vagyok, nekem sincs semmi közöm az emohoz.azért más ha valaki divatból csinálja, mint ha valaki komolyan is gondolja.

bocs, csak a környezetemben lévő emosok olyan "hűmivérbeliemosokvagyuk"-ok , de ha komoly dolog van, inkább elrohannak (tapasztalat). úgyhogy mégegyszer bocs, tudom nem minden emos olyan....

2009. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az én barátnőm emos, és mindig is azt állította, hogy csak külsőre. Néhány hete eljutottunk volna az első szeretkezésig, amikoris levettem a nadrágját, puszilgatni kedztem és hangosan felkiáltott. Bámultam és nem értettem mi baja. Akkor vettem észre, hogy a nagy hévben egy friss seb felszakad a combján, szegénynek. Soha, senkinek nem mondta el, hogy vágja magát, mert ő emo...


Tehát baromi nagy bunkóság az első pillanatban egy ilyen kérdésre rávágni, hogy persze, az emok.


Egyébként bocs az off-ért. Nem, még soha nem próbáltam és nem is tervezem...

2009. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!