Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan küzdhetnék a közömbössé...

Hogyan küzdhetnék a közömbösség ellen?

Figyelt kérdés

Régebb optimista vidám ember voltam. Minden tantárgy érdekelt első évben. Úgy fogtam fel, hogy milyen sok érdekes dolgot fogok tudni ha eljárok az előadásokra. A közömbös, pesszimista embereket még szidtam is, hogy lássák már meg a szépet a dolgokban. Mostanság én is kezdek ilyen lenni. Néhány tanárnak a hóbortjainak a kielégítésére elmegy az összes energiám. Úgy érzem, hogy úgy élek mint egy zombi. Felkelek, elmegyek egyetemre. Túlélem és csinálom a terveket, hogy mehessek legalább vizsgázni.

Egy másik ok az elkeseredésre, hogy kezdem magányosan érezni magam. Mármint vannak haverok, barátok de én inkább egy lány társaságára vágyom. De kisebb méretű vagyok, 22 éves létemre 18-nak nézek ki és így nem erőst vesznek férfiszámba a lányok. Sajnos ezért az önbizalmam is csökken.

Hogyan lehetnék megint a régi? A céljaimnak szeretnék megint élni és nem csak azért, hogy 30 éves koromra legyek egy begyepesedett unott ember.



2012. máj. 12. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

1.Keress valami új elfoglaltságot,amit szívből csinálsz,nekem ez hozta vissza a lelkesedésemet.

2.Ismerd meg önmagad!Mik az álmaid,céljaid,mik az erősségeid,miket szeretsz igazán.Így könnyebb lesz kiselejtezni az életedből a felesleges dolgokat és több időd lesz a fontosakra!


Ha ennyire zavar,hogy kisebb méretű vagy,akkor járj el kondizni,sportolni és az még jót is fog tenni a közérzetednek.Bár szerintem ez nem hátrány.Kinek ez tetszik,kinek az.

És nem árt,ha arról is vannak elképzeléseid,hogy milyen lányt keresel,a legjobb az,ha hozzád hasonló érdeklődésű.

2012. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kondi tervben van. Amúgy meg elég sokat sportoltam régebb. Mások a számítógép mellett nagyobbra nőnek meg. :))

Hogy milyen lány? Ne legyen normális...merjen más lenni és ne érdekelje a környezete. Sajnos a "normális" lányok a médiára meg a társadalmi zagyvaságokra hallgatnak és inkább kifestve várják a szőke herceget.

2012. máj. 12. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok bőven,ismerek pár ilyet,sőt én is ilyen vagyok! :) Viszont legyen szemed meglátni őket!
2012. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én nem hiszem el az első lánynak aki ezt állítja magáról :))
2012. máj. 14. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen tényleg van, én is tisztára beleestem ebbe a hibámba és tényleg az egy módja csak az hogy elkezdj valamit ami érdekel.

Utálom hogy ilyen lettem nem tudom hogyan de bármit mond bárki nagyjából szarok rá nem hat meg semmi ..

Azóta nagyon más vagyok.

Sok sikert, szólj ha sikerült!:D

2012. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!