Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Bár mindenkivel el tudok beszélgetni, úgy érzem, túlságosan különbözöm a környezetemtől. A munkahelyemen nem okoz örömöt a felszínes dolgokról csevegés. Szeretnék előrébb lépni, de tartok attól, hogy túl különcnek tartanak ehhez. A családom leszar, mert nem úgy élek, ahogy elképzelték. Akibe szerelmes vagyok, nem viszonozza.


Hogy csinálja, akinek összejön a párkapcsolat, a családi béke és a szakmai előrejutás egyaránt? Nem bántom őket, tudok örülni az örömüknek is, de inkább távol tartom magam tőlük, ha mindez a szomorúság rám jön. Amúgy az optimista hozzáállás megvan, csak néha nagyon nem értem, mi van bennük, ami bennem nincs.



2012. máj. 13. 20:32
 1/2 csillámzebra válasza:
jó kérdés,jelenleg engem is ez foglalkoztat,csak a párkapcsolatos rész
2012. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy minden összejöjjön alázatosnak,meg szinésznek is kell lenni. Viszont aki egyenes őszinte ember, ami egyébként jó tulajdonság, az bizony így jár mint te.
2012. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!