Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek nyitottabb és...

Hogyan legyek nyitottabb és dumásabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Arról van szó,hogy ha egy új társaságba kerülök,tehát van egy pár ember akit nem ismerek,akkor teljesen lecsendesedek,nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésbe,feszengek..stb. :( Alapjába véve nem ilyen vagyok,mert ha olyanokkal vagyok akiket ismerek akkor tudom önmagamat adni. :D

Hogy legyek egy kicsit felszabadultabb ismeretlenek társaságában? :) Unom már hogy mindig én vagyok a csendes kiscsaj. :D Előre is köszönöm!

16/L


2012. máj. 29. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok (22/N), és mostanában jutottam el arra a szintre, hogy nem érdekel.


Nem merek megszólalni egy új társaságban, mert félek, hogy hülyeséget mondanék, vagy esetleg olyan érdektelenséget, amivel csak untatnám a többieket. Aztán megfigyeltem, hogy a többiek is nagyrészt ilyesmiket makognak be (vagyis hülyeséget vagy lénytelen információkat), csakhogy ellentétben velem, őket nem zavarja.


Szerintem ezen nem érdemes dolgozni, te úgyis olyan vagy, amilyen, nagy valószínűséggel sosem fogod tudni előadni a nagyon menő, nagyon laza csajt, aki a társaság középpontja, vagy ilyesmi. Sose feledd, hogy mindig kellenek csendes emberek is egy társaságba, azok pedig legyünk mi. :)


De persze próbálkozni lehet, csak felesleges. :)

2012. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!