Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eléggé gátlásos vagyok,...

Eléggé gátlásos vagyok, akármi történik, nagyon sokat rágódom mindenen. Akármilyen kis negatívum ér, rögtön elvesztem az önbizalmam . Mit tegyek szérintettek, hogy lazább legyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is néha elbizonytalanodom... a földön 7 milliárd ember él jelenleg (7 MILIÁRD!!!) Ebből, több millióan is érezhetnek most úgy ahogy te,... kétségbe vannak esve, stb... úgyhogy nyugodj meg, nem vagy egyedül...:) éN is kétségbe vagyok esve, most szereztem egy OKJ_s bizit, még sem tudom merre tovább. Még 3 évet "Kéne" suliba járnom, utána ki külföldre, és havi 1 milliós, kereset, szép és jó, de félek, addig honnan teremtek magamnak pénzt, 3 év elég hosszú... ne aggódj, értékes vagy,biztos nevetettél már meg valakit életedben... akit felvidítottál, színt vittél az életébe, (legyen az egy hétköznapi sulis beszélgetés,) egy szombat esti buli utáni bolondozás, az éjszakába :) (velem volt:D) az ilyen élményeket sosem felejtem el... idézd fel ezek, és hasonló élményeket, adtál másoknak, másoknak emlékük van rólad, amin lehet épp ebbe na pillanatban egy jót nevetnek... erre nagyon jó módszer az agykontroll:))) kilábalhatsz bármilyen érzelmi válságból:)) (nem humbug) ez egy elmefejlesztő módszer, most ismerkedem én is vele, és eléggé beválik:) 20/F
2012. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdést. Én mindig azon töprengek, hogy van-e valaki még hasonló helyzetben, de ezek szerint, akkor igen. Önbizalom hiányos vagyok, ami kommunikációban nyilvánul meg... gondolok itt arra, hogy egyáltalán nem megy társaságban illetve idegenek jelenlétében. Ha negatív esemény ér vagy amit én annak élek meg, akkor rágódom a helyzeten és többször is átfutom, hogy mit csináltam rosszul. Elég rossz helyzet és jó lenne belőle kijutni, de sajnos nem sok esélyt látok rá.

21/F

2012. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem csak ti vagytok igy vele. 17/L
2012. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!