Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Avatar képet feltenni magunkró...

Avatar képet feltenni magunkról nem egoistás?

Figyelt kérdés

pl Facebookon az a kis avatar kép, én sosem rakok oda magamról képet, mert egoistásnak érezném. Régebben volt, de egoistásnak éreztem.

Természetesen teszek fel magamról képet, de nem avatar képnek.

Nincsenek önértékelési problémáim mielőtt valaki ezzel jönne, csak egoistásnak érezném. Meg a túl egoista embereket egyébként nem is bírom... Jó ha van az embernek egy kisegoja, de mindennek megvan a határa...



2012. jún. 15. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az az egoizmus amikor megmutatod a saját arcod, hanem amikor olyannak mutatod amilyen valójában nem. Fux, más drága kocsija, pózervillák, napszemüveg a sötétszobában, fullos macák, stb... érted.
2012. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egoistás? :D
2012. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
? miért lenne "egoistás" ?
2012. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de az arcod megmutathatod úgy is, ha felraksz képet egy albumba. Valahogy olyan nehéz elképzelni, hogy avatarnak saját képet rakjak ki, oda valami rám jellemzőt tudok elképzelni, valami kedvenc tevékenység vagy valami hasonló.
2012. jún. 15. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
" an avatar is the graphical representation of the user or the user's alter ego or character"(Wikipédia)Az Avatár a te grafikus formád,ami a beazonosításra való.Oda A te arcképednek kell kerülnie. Arrra van kitalálva.Persze te gondolhatod másképp,mint ahogy a nagy könyvben irva van,de akkor ne állj meg itt,egyél a lábaddal,és nevezd az autót wrumwrum nak mert szerintem az jobban passzol.
2012. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező saját magadat ábrázoló képet kirakni. A "the graphical representation of the user" jelenthet egy képet ami téged jellemez. Például ha szeretsz utazgatni, akkor egy csodás tájképet is kitehetsz. De persze önarckép is lehet.

Engem is kiver a frász, amikor valaki kirak egy olyan képet, ahol be van pózolva, mintha valami igénytelen szépségdivaton lenne. De mindenki ahogy gondolja.

2012. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyancsak az előző vagyok.


Semmiképp nem egoistás, hisz az rólad kell, hogy szóljon. Akkor lenne az, ha másról kéne szóljon, de te magadat rakod be. Nem vagy egészen tisztában az egoista szóval.

2012. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!