Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legrosszabb dolog...

Mi volt a legrosszabb dolog az életedben?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 10:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

egyszer egy pénteken délután bedurrant az egyik fogam. (mikor máskor) Nosza irány a fogászat. Egy kb. (vasággyal együtt)50kg-os nő úgy döntött ki kell húzni.

1 órányi szenvedés 5 lidokain és néhány majdnem összeszarás után közölte, hogy ez nem fog menni, menjek el a szájsebészeti ügyeletre.

Taxi, ügyelet.

Röntgen. (jobb késöbb, mint soha)

Közölték, hogy ez már annyira szét lett barmolva, hogy csak akkor tudják kivenni, ha szétvésik 3 darabra. Viszont nem fog menni, mert több lidokaint nemkaphatok. A hétvégén nem dolgoznak, úgyhogy viszlát hétfőn.


Hétfőn már anyám volt kollégájának, aki szájsebész és vasárnap jött haza a nyaralásából, magánrendelőjébe mentem.

1 lidokain, (kabátvétellel és köszönéssel) 15 perc, ő jobban leizzadt, mint én. Azóta nem mentem, csak magán fogászatra.

2008. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
97%
Mikor láttam nagypapámat holtan
2008. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megaláztak az iskolában. És közben a "legjobb barátnőm" a többiekkel együtt röhögött rajtam.
2008. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Amikor a fiam apja külföldi tartózkodásunk során belémrúgott (terhes voltam akkor már), elvette a telefonom, pénzem én meg rohantam utána bőgve, mert egyszerűen nem tudtam mást tenni. Nem is a csalódás fájt annyira, hogy milyen ember, nem az, amit ő csinált (az volt az utolsó csepp a pohárban, szóval már korábban rájöttem, hogy milyen, csak még reménykedtem), hanem a tehetetlenség, az, hogy rá voltam utalva.
2008. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
röviden, tömören: az egész életem.
2008. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
MOst!Nagyon!Mert a pasim szakítani akar Velem és az a legrosszabb hogy nem miattam hanem Saját maga miatt mert nem is tudja mit akar valójában ...Eléggé labilis személyiség!Semmi jele nem volt annak hogy nem működik a kapcsolat, már 5 hónapja járunk és egyiknapról a másikra közölte Velem a dolgokat!Aznap összeomlott a világ!
2008. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mikor meghalt apukam mikor 16 eves voltam es ra 3 evvel meghalt a gimis osztalytartarsunk es ra egy honappal a legjobb baratnom.
2008. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Hogy olyan gyenge, naív, és hülye(!!!) voltam, hogy az első babámat elvetettem! Azóta eltelt 5 év, született azóta egy babám, de a mai napig úgy el tudom magam bőgni, hogy ilyet tettem, és mennyire egy gyenge jellem vagyok. Ezért utálom magam, illetve azokat a perceket, mikor végül ugy döntöttem, hogy "így lesz a legjobb", és aláírtam, a papírt. Ennél rosszabb nem lehet semmi! :'(:'(
2008. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mikor apam meghalt es ra 2 honapra elvesztettem eletem legnagyobb szerelmet is. Tok ures volt az eletem. Csak leteztem.
2008. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
mikor meghalt anyukám aki egyben a legjobb barátnőm is volt.akkor számomra megállt az élet.nem akartam mást csak meghalni...de sajnos rám találtak...2 hónapot kezeltek egy pszichiátrián,állandóan nyugtatókkal tömtek,úgy bántak velem mint egy elmebeteggel.aztán szembe kellett néznem a tényekkel újra.anya nincs többé!!hallgatni a szemrehányásokat,hogy miért tettem.látni hogy ujjal mutogatnak rám,hogy kibeszélnek a hátam mögött.és szembe kellett néznem a saját lelkiismeretemmel is.és megpróbálni feldolgozni,hogy elvesztettem az édesanyámat,a legjobb barátnőmet,a lelki társamat!!!ennél rosszabb nem történt velem.ez lassan 8 éve volt,és még mindig nem tudtam feldolgozni.talán nem is fogom...
2008. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!