Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Állásinterjún hátrány ha...

Állásinterjún hátrány ha pirulós vagyok?

Figyelt kérdés

könnyen zavarba lehet hozni és olyankor elpirulok félek, h emiatt nem vesznek fel...mit tegyek ellene? Ez nagy hátrány?

21L


2012. jún. 28. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az önbizalmadat kellene erősíteni,régebben én is pirulós voltam,de az azóta eltelt néhány évben ez megváltozott.Konkrétan azóta,hogy kimentem külföldre és helyt álltam..
2012. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbáld leküzdeni, gondolj arra, hogy az interjúztató is csak egy ember.Hátrány, mert ha zavarban vagy, ezek a trollok könnyen rád sütik, hogy nem vagy talpraesett, vagy sumákolsz, meg ki tudja, mit nem találnak ki még.Borzalom!
2012. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekem nem segített ez se, mert másfél éve élek külföldön és helytállok. De 2 hét múlva van az interjúm és addig nem tudom h erősítsem meg az önbizalmam...
2012. jún. 28. 16:12
 4/11 anonim válasza:

Szerintem nem. Nekem van pirulós kolléganőm, gond nélkül felvették, nem ez számít, hanem a szakmai felkészültséged.

Én is könnyen elpirultam, bár manapság már kevésbe lehet zavarba hozni. 28L

2012. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
életem első interjúja. Úgy érzem alkalmas vagyok az állásra, és jó szervezőkészségem van, olyankor semmi baj, egyszerűen csak az ilyen helyzetekben zavarba jövök, amikor mindenféle kérdéseket tesznek fel nekem és kíváncsian méregetnek.
2012. jún. 28. 16:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok :) én ezt úgy ellensúlyoztam, hogy erős, magabiztos kézfogás, nem vihorásztam össze vissza, nyugodtan ültem le. Belül nagyon ideges voltam, de kívülről csak a pirosság látszott max. Légy határozott de laza, ne legyél merev. ne lássák, hogy ideges vagy. A pirosságot nem fogod tudni eltüntetni, de elvonhatod róla a figyelmet. plusz egy idő után fel fogsz oldódni :) több jótanáccsal most nem tudlak ellátni, de sok sikert, és majd írd meg, hogy sikerült.
2012. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tegyél az arcodra kicsit több pirosítót.Akkor eleve piros pozsgásnak fogsz látszani, így nem feltűnő.
2012. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az a fajta vagyok, aki hirtelen egy-egy kérdéstől lesz vérvörös, ezellen nem használ egy kis pirosító. épp ezt érzem cikinek h nem állandóan piros vagyok, mert akkor ráfogják az idegességre hanem kérdésektől amik vmiért érzékenyen érintenek lehetnek bármilyen hülyeségek is h miért váltottam sulit stb és akkor biztos azt fogják gondolni h vmit nm mondok el...
2012. jún. 28. 16:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán még előny is lehet. :-) Nyugi, nem a pirulásod figyelik, egy idő után fel fogsz oldódni, főleg, ha normális az interjúztató.
2012. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
megvolt az interjú, szépen kicsinosítottam magam h magabiztos legyek és nem is pirultam el egyáltalán. Azt mondtam magamnak, most nem fogsz elpirulni, meg ugye elégedett voltam a kinézetemmel, elhitettem magammal h nekik kellek én, nem nekem a munka és FELVETTEK! :) Remélem máskor is tudom alkalmazni ezt a módszert és akkor szépen lassan úrrá leszek a pirulásomon :)
2012. júl. 13. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!