Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a jelentősége az időről...

Mi a jelentősége az időről időre visszatérő álmoknak?

Figyelt kérdés
Már nem elsőre álmodok egy idegen nővel, aki a páromra "pályázik" és mindent elkövet, hogy megszerezze. Én meg teljesen tehetetlenül állok ott. Ezután pedig felébredek. :)
2008. máj. 2. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha sűrűn ismétlődik és nagyon zavar, az orvosi probléma. Amatőr módszerekkel ezen nem lehet igazán segíteni.

Ha még nem, akkor azt mondom, hogy figyelj oda jobban a párodra, és foglalkozz vele többet - úgy beszélgetésben, mint együttlétben. Te meg pihenj és ne legyél zaklatott.

2008. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2008. máj. 3. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert féltékeny vagy a párodra! Nekem is voltak ilyen álmaim, de már elmúltak!

Egyszerűen félted a szerelmedet!

2008. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elottem szoloval. En is idonkent almodok ilyesmit, es nagyon rossz elmeny, de ez csak egy alom, nem a valosag. Csak felted ot mas noktol.
2008. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos egy ilyen álomnak a jelentősége kétféle lehet.

1. féltékenység( ez azért felesleges, mert ha akar úgy is megcsal, ha meg nem, akkor meg bármi történjék úgy sem teszi meg)

2. megérzés (vannak olyan emberek akik előre megálmodnak dolgokat)

Amúgy ha mással kapcsolatban is vannak álmaid és zavaróak, akkor fordulj orvoshoz, mert az alvászavar egy igen komoly betegség.

2008. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem tom de könytárakban vannak az ún. álmos könyvek ezekben bennevan..
2008. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!