Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha van egy átlagos képességekk...

Ha van egy átlagos képességekkel rendelkező ember nem fanatikus valamilyen szinten minden érdekli de semmi se annyira hogy a életét arra az egy dologra áldozza mondhatnánk azt is eggyé vált Istennel az mit csináljon?

Figyelt kérdés

Sétálgasson fel alá? Meditáljon? örüljön hogy lyuk van a seggén? Forduljon orvoshoz? Pénzért árulja a sületlenségeket? Vagy csak üljön ki a kerítés elé mint az öregek?

Régebben nem foglalkoztam ilyen marhaságokkal dolgoztam reggeltől estig, Most ráérek ami hihetetlen ebben az országban, persze engem is behúztak svájci frank hitel stb túl vagyok rajta elmúlt a birtoklási vágyam felértem a létra tetejére mondjuk nekem nagyon kicsi létrám volt mindenesetre magasabbra nem akarok mászni kertészkedem néha de nem vagyok kertész nyúlat tartok de nem vagyok tenyésztő évekig árut szállítottam de nem vagyok sofőr nem iszom nem dohányzom még csak nem is drogozom pedig már páran megtaláltak vele.Szóval értem én hogy mindenkinek egyedi útja van mennék is és mezítláb is akár de van feleségem akit szeretek őt szolgálom szívből :) bár volna két életem nevetnék mindenen....... így is


2012. júl. 4. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami hasonlót érzek én is, bár sajna még anyagilag nem tartok ott, hogy ezt megtehessem, de nem tudom egyetlen dolognak szentelni az életemet. Az olyan...semmilyen.
2012. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nos hát mindenesetre nem vagyok egyedül ezúton jelezném ha mondjuk holnap reggel 7-18 óra között mondjuk valaki bálnát szeretne menteni szívesen elkísérem mert az is jó móka lehet természetesen anyagi fedezetem nekem sincs erre a játéknak nem nevezhető elfoglaltságra viszont szívesen vezetek motorcsónakot :) és ugye amibe nem halsz bele....
2012. júl. 4. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is pont így érzem magam és már kezd zavarni, mert mindenkitől azt hallom a környezetemben, hogy ideje lenne valami igazi hivatást választanom. 25/L
2012. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
író vagy költő ,zenész ,színész ,lelkész, filozófus . táltos akármi.. festő is pláne ha meg tanulod a jobb agyféltekés rajzolást vagy szexuál pszihológus ezeket mind ráírhatnánk a névjegyünkre bár nem hiszem hogy maradandót alkotnánk de ott a helye a névjegyünkön gondolom a pszihológus felírna ezért egy rakás gyógyszert de köszönöm én jól vagyok csak vagyok
2012. júl. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!