Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Véleményetek szerint is egyre...

Véleményetek szerint is egyre negatívabban állnak hozzá a dolgokhoz az emberek, kritizálnak ahelyett, hogy segítenének?

Figyelt kérdés
Konkrét esetet hozok fel, egy válaszoló itt a fórumon maga is leírta, hogy nem tud segíteni, de azért belekötött egy szóba amit a kérdés magyarázatában leírtam.
2009. júl. 11. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Be is linkelhetnéd a kérdést.
2009. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
IGEN!!Sokszor már nekem ég a pofám,hogyha át merem adni a helyemet a buszon,vagy nem k*rva anyázok,ha rálépnek a lábamra.ami a példát illeti.....velem is csináltak már ilyet.nem szabad felkapni a vizet,nevetni kell egyet,és kész.az ilyen embereknek az élete is ilyen.
2009. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt hiszem túl naiv vagyok :)

Lassacskán már azon sem csodálkoznék, ha egy eleső idős embert szidnának le azért, hogy útban fekszik.

2009. júl. 11. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!