Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szerezhetek baratokat...

Hogy szerezhetek baratokat igy 14 evesen? Lent

Figyelt kérdés
Gondolom hogy röhögsz amikor elolvasod,de az én osztályomban 12 gyerek van,es engemet tisztara kikozositettek,mert sok tesom van,es ebbol kifolyolag,a ruhaim se,es a cuccaaim se valami divatosak... Es nincs egy igazi baratnom se mint mindenki masnak.:(

2012. júl. 11. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Aki csak azt nézi, hogy milyenek a ruháid az egy bocsi a szóért, de egy ge*i. Divat, az kell a mai buta tanulatlanoknak...


Más osztályokban nincs olyan gyerek aki hasonló, mint te? Mert szerintem akkor barátkozzatok össze vagy valahogyan iskolán kívül más emberekkel próbálj meg barátokat keresni, ne várd őket! ;) (mármint várd őket, de próbálj meg keresni is ne csak tétlenkedj)

2012. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem sem kellene döntő szempontnak lennie barátkozásnál a nak hogy ki hogyan mennyirs követi a divatot és hogy milyen az anyagi háterre. sajnálom hogy így bánnak veled az osztálytársaid. ha gondolod én szivesen barátkozok veled.

18/L

2012. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az már baj, ha ruhád alapján ítélnek meg.

Ne törődj velük, légy rendes, kedves hozzájuk, majd észreveszik, hogy van más értéked.

2012. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Aki külsőre ítél, az nem is igazi barát. Például nekem is volt egy barátom, aki szintén ugyanúgy volt, mint te, de nagyon jófej meg vicces srác.

Ha jövőre úgyis másik suliba mész, ott majd biztosan találsz társaságot magadnak. Amúgy fiú vagy?

2012. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként én is 14 vagyok szóval írhatsz nekem, ha unatkozol :)
2012. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát elkezdhetnél valami sportot vagy hobbit ott szerintem sok barátot lehet szerezni. :)
2012. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad kellemetlenül,akik a külsőségek alapján ítélnek,azok nem teljes emberek. :)
2012. júl. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha még nem oldódott meg, írj privit, én júniusban leszek 15, szívesen barátkoznék veled.
2013. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!